Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valters Krauze: «Esmu pārliecināts, ka sievietes mīl ar ausīm»

Atzīmējot Sieviešu dienu, sabiedrībā zināmi vīrieši – aktieris Gundars Silakaktiņš, dziedātāji Jāņis Moisejs, Viktors Zemgals, TV seja Valters Krauze un citi, ierakstījuši video sveicienus un komplimentus Latvijas sievietēm 8. martā, kurus iespējams noklausīties tirdzniecības centrā «Domina Shopping» īpaši veidotajā skaistumkopšanas salonā Labo sajūtu salons. 

Tas darbosies līdz pat 10. martam, no plkst. 12:00 līdz 19:00, aicinot ikvienu dāmu sevi palutināt un bez maksas saņemt stilista un vizāžista konsultācijas, izveidot īpašu vakara frizūru, kā arī veikt manikīru.

Kā atzinuši paši vīrieši, visbiežāk dāmas sieviešu dienā tiek sveiktas ar komplimentiem, labiem vārdiem un, protams – ziediem.

«Manuprāt, nav vienas konkrētas formulas, kā pārsteigt sievietes svētkos. Katram pašam ir jāimprovizē, jāizmēģina un jājūt, kas vislabāk patīk viņa sievietei. Taču ziedi un smaids «nostrādā» vienmēr – papildināti ar mīļiem, no sirds teiktiem vārdiem vai komplimentiem tie būs īpaši efektīvi. Esmu pārliecināts, ka sievietes mīl ar ausīm. Ja kāda tomēr apgalvo, ka tā nav – viņa koķetē,» stāsta TV seja Valters Krauze.

Savukārt dziedātājs Jānis Moisejs uzskata, ka Sieviešu dienā dāmām ir jāsarūpē īpašs, negaidīts pārsteigums – piemēram, kāds zīmējums vai sirsnīga dziesma. Tāpat sievietēm noteikti jādāvina ziedi – turklāt, jo vairāk, jo labāk! «Šos pārsteigumus esmu izmēģinājis arī dzīvē un pagaidām, tie strādā ļoti veiksmīgi,» atzīst mūziķis.

Līdzīgās domās ir arī dziedātājs Viktors Zemgals –«8. marts ir un paliek puķu diena – tās tiek dāvinātas ikvienai sievietei – gan vecmāmiņai, gan klasesbiedrenēm, kolēģēm, kā arī mīļotajai sievietei. Turklāt dāvinot ziedus, būtiski ir arī vārdi, kas tiek veltīti saņēmējai. Katrs cilvēks rada īpašas sajūtas un asociācijas, tāpēc esmu pārliecināts, ka pareizie vārdi atnāks paši,»savās domās dalās dziedātājs Viktors Zemgals.