Pujacs un «Avangard» pusfinālu sāk ar «sauso» zaudējumu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences Gagarina kausa izcīņas pusfinālu ar zaudējumu šodien sāka Omskas «Avangard» komanda, kuras rindas pārstāv latvietis Georgijs Pujacs.

«Avangard» savā laukumā ar rezultātu 0:5 kapitulēja Čeļabinskas «Traktor» hokejistiem. Sērijā līdz četrām uzvarām «Traktor» izvirzījās vadībā ar 1-0.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 2:0 (Petri Kontiola, Valērijs Ņičuškins), otrajā trešdaļā vārti netika gūti, savukārt spēles noslēdzošajā daļā ar precīziem metieniem atzīmējās Andrejs Popovs, Jevgēņijs Kuzņecovs un Kontiola.

Pujacs aizvadītajā mačā spēlēja trešajā aizsargu pārī, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 17 minūtēm.