Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gada inflācija februārī - 0,3%, cenas samazinājās par 0,1%

Patēriņa cenu līmenis šā gada februārī, salīdzinot ar 2012.gada februāri, palielinājās par 0,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Precēm cenas pieauga par 0,4%, bet pakalpojumiem – par 0,2%.

Vidējais patēriņa cenu līmenis šā gada februārī, salīdzinot ar janvāri, samazinājās par 0,1%. Precēm vidējais cenu līmenis samazinājās par 0,2%, bet pakalpojumiem pieauga par 0,1%.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais patēriņa cenu līmenis, salīdzinot ar iepriekšējiem 12 mēnešiem, ir palielinājies par 1,8%.

Jau ziņots, ka šā gada janvārī vidējais patēriņa cenu līmenis, salīdzinot ar iepriekšējā gada janvāri, bija par 0,6% augstāks. Precēm cenas pieauga par 0,7%, bet pakalpojumiem – par 0,1%.

Vidējais patēriņa cenu līmenis janvārī, salīdzinot ar decembri, samazinājās par 0,2%. Precēm vidējais cenu līmenis samazinājās par 0,2%, bet pakalpojumiem – nemainījās.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais patēriņa cenu līmenis, salīdzinot ar iepriekšējiem 12 mēnešiem, janvārī ir palielinājies par 2%.

Kā ziņots, patēriņa cenas 2012.gadā palielinājās par 1,6%. Tai skaitā precēm cenas pieauga par 2%, bet pakalpojumiem - par 0,5%.