Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Andris Bērziņš lutina jauno draudzeni un uz bijušo sievu pat neskatās

Slavenais aktieris Andris Bērziņš(60), izejot sabiedrībā ar jauno draudzeni Inesi Gūtmani(47), izskatās veselīgs un laimīgs, un uz bijušo sievu pasākumos pat neskatās, vēsta žurnāls «Kas Jauns.»

Presē jau tika ziņots, ka aktieris izšķīries ar savu bijušo sievu Lenviju Sīli un esot atradis jaunu draudzeni, ar kuru kopā apmeklējot dažādus saviesīgos pasākumus.

Dodoties uz pagājušajā nedēļā notikušo «Mūzikas ierakstu Gada balvas» ceremoniju, Bērziņam saposties palīdzējusi jaunā pavadone Inese, kura pati arī nogriezusi mīļotajam matus. Par jauno izskatu Andris saņēmis daudz komplimentu, jo atkal izskatījies nebēdnīgs un dzīvespriecīgs.

Bērziņš savu draudzeni ļoti lutinot un žurnālam atklājis, ka pārsteidzis mīļoto arī Valentīndienā. «To, ar ko lepojos, jūs tāpat nevarēsiet ne nofotografēt, ne aprakstīt. Viņai ir brīnišķīga, ļoti skaista apakšveļa,» aktieris koķeti atklājis žurnālam «Kas Jauns.»

Inese neliedzas, ka atbalsta Andri cik vien spēj, gan pēc pārciestā infarkta, kas viņu piemeklēja, gan pirms šogad gaidāmās tiesas par laulības šķiršanu ar Bērziņa likumīgo sievu Lenviju Sīli.

Inese piebildusi, ka arī apmeklējot dažādus pasākumus, kuros ir Andra sieva, nekādu neērtību neesot. «Mēs dzīvojam savu dzīvi un pat neskatāmies šā cilvēka virzienā,» žurnālam «Kas Jauns» atklājusi Inese.

Aktieris piebildis, ka ir ļoti pateicīgs mīļotajai par sevis lutināšanu, gan ar debesmannu, gan citiem mājās gatavotiem ēdieniem, kā arī atklāj, ka abu tuvākajās iecerēs ir aizbraukt ceļojumā uz Ēģipti vai Indiju.