Pujacam otrais «sausais» zaudējums pret «Traktor»

Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas «Avangard» komanda sestdien piedzīvoja «sauso» zaudējumu sērijas otrajā mačā.

«Avangard» savā laukumā ar rezultātu 0:3 zaudēja Čeļabinskas «Traktor» hokejistiem. Atgādināsim, ka dienu iepriekš «Avangard» zaudēja ar 0:5, līdz ar to tagad Gagarina kausa izcīņas otrajā kārtā sērijā rezultāts ir 0-2.

Rezultāts tika atklāts pirmā perioda 4. minūtē, kad precīzs bija Valērijs Ņičuškins. Trešajā trešdaļā viņs bija precīzs vēlreiz, bet nedaudz vēlāk 3:0 panāca Petri Kontiola.

Pujacs uz ledus pavadīja nedaudz vairāk par 19 minūtēm un spēlēja trešajā aizsargu pārī.