Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dzintars: Nacionālai apvienībai šis ir nostiprināšanās laiks

Atšķirībā no tiem, kam 11.Saeima ir pēdējā iespēja, nacionālai apvienībai «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK) šis ir nostiprināšanās laiks, šodien, atklājot nacionālās apvienības kongresu, uzsvēra tās līderis Raivis Dzintars.

Viņš arī sacīja, ka pagaidām paveiktais esot tikai «pieteikums», VL-TB/LNNK ne vienmēr pārstāvēs tikai divi ministri vai 14 deputāti Saeimā.

Dzintars arī uzsvēra, ka aug nacionālās apvienības Rīgas mēra amata kandidātes Baibas Brokas popularitāte. Politiķis arī pauda viedokli, ka nacionālai apvienībai pašvaldību vēlēšanās jāsagādā pārsteigums «tiem, kas vēl netic, ka Broka varētu būt nākamā Rīgas domes priekšsēdētāja».

Vairāki VL-TB/LNNK pārstāvji savās runās runāja par nacionālās apvienības paveikto, kā arī iezīmēja turpmāku rīcību. VL-TB/LNNK Saeimas frakcijas vadītājs Einārs Cilinskis uzskata, ka nacionālai apvienībai jānāk ar savu redzējumu izglītības jomā, tostarp arī augstākajā izglītībā, kur cīņa starp pašreizējiem līderiem aizgājusi strupceļā. Tāpat esot nepieciešams atjaunot darbu pie vienotas izglītības sistēmas.

VL-TB/LNNK arī jāpiedāvā savs redzējums uz progresīvu un sociāli orientētu nodokļu politiku, sacīja Cilinskis. Viņš arī pauda viedokli, ka nacionālai apvienībai būtu pašai jāizveido darba grupa nevienlīdzības un nabadzības risku mazināšanai, ja Labklājības ministrijai neizdodas izveidot koalīcijas darba grupu.

VL-TB/LNNK kongress tika atklāts, nodziedot Latvijas himnu, tāpat tika nodziedātas vēl vairākas latviešu dziesmas.

Kopumā kongresam šodien reģistrējušies 261 nacionālās apvienības delegāti.

Kā ziņots, VL-TB/LNNK šodien pulcējas uz kongresu, kurā runās un lems par Saeimas un ministru darbu, par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, kā arī apvienības redzējumu valsts virzībai tuvākajā nākotnē.

Broka kongresa dalībniekus iepazīstinās ar VL-TB/LNNK piedāvājumu rīdziniekiem. Tālākā darba kārtībā paredzēti jautājumi par apvienības darba rezultātiem Saeimā, par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām Latvijas reģionos, aktualitātēm kultūras un tieslietu jomā un demogrāfijas programmu.