Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«BTA Sieviešu dienas rallijā» šogad rekordliels dalībnieču skaits

Jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās «BTA Sieviešu dienas rallijā», kurā startēja 380 ekipāžas, kopumā pulcējot vairāk nekā 1000 dalībnieču. Šogad par ātrāko un veiksmīgāko ekipāžu kļuva komanda «BTA Auto pavēlnieces». Godalgoto 2. vietu izcīnīja «Auto Blitz Ladies team», bet trešajā vietā ierindojās «SRT Girls team».

«BTA Sieviešu dienas ralliju» ar pirmo kārtas numuru atklāja «Nordea Ladies racing team» ekipāža, kuru pārstāvēja muzikālā realitātes šova «Okartes skatuve» dalībniece Marta Ritova, Anete Volmane, Kristīne Pāže kā arī Elza Pūce.

Vairāk nekā 1000 dalībnieču pulkā «BTA Sieviešu dienas rallijā» startēja arī tādas sabiedrībā atpazīstamas dāmas kā dziedātāja Liene Šomase, uzņēmēja Marika Ģederte, «Mrs. Grandma Universe 2013» titula ieguvēja un ekstrēmo sporta veidu cienītāja Lilita Siliņa un Elitas Drākes un Lienes Skulmes izskolotā Stella Vilema.

«Esam lepni, ka ar katru gadu Latvijas daiļā dzimuma pārstāves arvien vairāk piedalās «BTA Sieviešu dienas rallijā» un nebeidz pārsteigt ar izdomu, cīņas sparu un neizsīkstošu atraktivitāti. Šis notikums ir labs piemērs, ka Latvijas sievietes ir lieliskas autovadītājas – pat ziemas apstākļi nespēj viņām sagādāt grūtības veiksmīgi veikt organizatoru izvēlēto rallija trasi un vakarā kopīgi svinēt Sieviešu dienu. Priecē, ka dāmu dalība 8. marta «BTA Sieviešu dienas rallijā» ir kļuvusi par tradīciju, pulcējot gan draudzenes, gan ģimenes, gan kolēģes. Interesanti, ka šogad dāmas atbalstīt bija ieradies krietni lielāks vīriešu pulks, kas liecina tikai par to, ka «BTA Sieviešu dienas rallijs» ir notikums un svētki ikvienam,» stāstīja Jānis Lucaus, BTA valdes priekšsēdētājs.

Apdrošināšanas uzņēmuma «BTA» specbalva Izpalīdzīgākā ekipāža šogad tika pasniegta ekipāžai «Trakās lapsenes». Dalībnieces šo titulu ieguva par pašaizliedzīgu rīcību, palīdzot nelaimē nokļuvušai konkurentu ekipāžai, kas bija iestigusi kupenā. Vakara svinīgā pasākuma laikā izklaides un modes centrā Rīga Plaza ekipāžām tika pasniegtas balvas daudzās tematiskās nominācijās, piemēram, «Auto tūninga nagla», «Modīgākā ekipāža», «Seksīgākās autobraucējas».