Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aktiera traģiskā nāve: Atklāj jaunus faktus par to, kas notika Paņina nāves dienā

Izmeklētāji Krievijā atklājuši ne vien to, ka aktieris Andrejs Paņins pēc traumas iegūšanas mēģināja piezvanīt, bet arīdzan pastāstījuši, ka cietušais mēģinājis uzlikt sev pārsēju.

Medijs «Lifenews», atsaucoties uz avotiem tiesībsargājošajās iestādēs vēstī, ka aktieris pēc tam, kad ieguva smagu traumu, kādu laiku vēl bija dzīvs.

«Aktieris pats mēģināja sev uzlikt pārsēju, bet viņam tas neizdevās,» pastāstījis avots.

Medijs vēstī, ka eksperti rūpīgi pārbaudījuši katru Paņina dzīvokļa centimetru, taču nav atraduši neko, kas liecinātu par nepiederošas personas klātbūtni, tāpat nav atrasti sveši pirkstu nospiedumi, kas norādītu, ka Paņina dzīvoklī būtu viesojies vēl kāds cilvēks.

Tikmēr aktiera draugs Genādijs Rusins, kurš atrada Paņina līķi dzīvoklī, atklājis, ka viņam aizliegts atklāt notikušā detaļas līdz brīdim, kamēr tiks pabeigta izmeklēšana.

Rusins arīdzan intervijā medijiem noliedzis, ka aktiera dzīvesvietā būtu atrasts liels alkohola daudzums. Viņš apgalvo, ka Paņins devies padzīvot savā dzīvoklī, lai neaplipinātu ģimeni ar gripu.

Rusins izvairījās atbildēt, vai Paņins varētu būt nogalināts: «Nevaru neko teikt, kamēr notiek izmeklēšana,» viņš sacījis.

«Pagaidām oficiāli nevaru runāt par šo tēmu. Kad izmeklētāji ļaus, es pastāstīšu, kas noticis patiesībā. Daudz slikta raksta. Var teikt vienu - Andrejs bija skaidrā,» viņš sacījis.

Kā zināms, Krievijas izmeklēšanas komiteja svētdien paziņoja, ka saistībā ar notikušo nolemts ierosināt kriminālprocesu, tomēr izmeklētājiem nav aizdomu, ka aktieris būtu miris vardarbīgā nāvē.