Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

8 gadus vecs skolnieks apprecas ar 61 gadu vecu sievieti

Astoņus gadus vecais skolnieks ir apprecējies ar 61 gadus vecu sievieti, jo viņa mirušo senču gari likuši viņam to darīt.

Sanela Masilela salaulājies ar Helenu Shabangu, kura jau ir precējusies un ir piecu bērnu māte.

Zēns no neliela Dienvidāfrikas ciema seko mirušo senču teiktajam un apprecējies, jo baidās no dievišķā soda.

Zēna ģimene maksāja ap  500 latu par līgavu un vēl ap 1000 latu par kāzām, kas tika noorganizētas divu mēnešu laikā.

Kāzās līgava bija tērpusies baltā kleitā, jaunlaulātie apmainījās gredzeniem un pat saskūpstījās 100 viesu un piecu līgavas bērnu priekšā.

Šīs kāzas bija šoks vietējā ciema iedzīvotājiem, bet jaunlaulāto ģimenes apgalvo, ka tas ir bijis tikai rituāls, tam neesot nekāda sakara ar reālām laulībām.

Sanela māte Patinse saka, ka tā ir zēna mirušā vectēva griba, ja zēns neprecēsies, tas skumdinās vectēva garu un vēlāk var nodarīt kaitējumu ģimenei. Zēns par sievu izvēlējies sievieti, kura ir draudzīga un labvēlīga pret viņu. Zēna māte domā, ka šādas kāzas ir labas, ja tās dara laimīgus mirušo garus.

Kāzās netika izsniegts oficiāla laulību apliecība, pēc kāzām abi jaunlaulātie atgriezīsies katrs savā ģimenē un turpinās ierasto dzīvi.

Zēns atgriezīsies skolā un turpinās mācības, jo vēlas dzīvē ko sasniegt.

Arī Helenas vīrs ir priecīgs par rituālu, kas iepriecināja mirušo garus. Viņš saka, ka tas ir bijis tikai rituāls par prieku gariem un pašiem, kaut daži ciema iedzīvotāji bijuši šokēti par notiekošo, raksta «dailymail».