Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Reiņa trasē bērni sacenšas minislalomā

Nedēļas nogalē, »Reiņa trasē» tika noskaidroti bērnu mini slaloma sacensību «Mazais Reinis 2013» kopvērtējuma uzvarētāji. Sezonas noslēguma posmā tika noteikti sezonas labākie un ātrākie slēpotāji katrā no trim ieskaites grupām. «Mazais Reinis 2013» trīs posmos kopumā piedalījās vairāk nekā 200 mazie slēpotāji. Jāpiebilst, ka mazākajam sacensību dalībniekam, tāpat kā pērn, bija tikai divi gadi.

Sezonas kopvērtējumā mazuļu grupā (līdz 3 gadu vecumam) 1.vietu ieguva Elza Zelča, 2. vietu Paula Greitāne, savukārt 3. vietu Heidija Ciagune. Vecuma grupā no 4-5 gadiem 1. vietu izcīnīja Justīne Brutāne, 2. vietu Annija Kalvišķe, bet 3. vietu ieguva Miķelis Būka, savukārt vecuma grupā no 6-7 gadiem 1.vietu ieguva Paula Malkava, 2.vietu Elīna Kulberga, bet 3.vietu Markuss Gaļinovskis.

Anita Berķe, AS «Rīgas Dzirnavnieks» pārstāve: «Esam patiesi gandarīti, ka šīs sacensības, kas norit jau ceturto gadu kļūst arvien populārākas un bērnu vēlme piedalīties sportiskās aktivitātes svaigā gaisā tikai pieaug. Veselīga dzīvesveida pamatus ir svarīgi ielikt jau no mazotnes, tādēļ mūsu mērķis atbastot »Mazais Reinis 2013» un »AXA bērnu slēpošanas skoliņu», ir sniegt iespēju katram bērnam veidot savu ikdienu ar sportiskām aktivitātēm drošā vidē, sabalansējot to ar veselīgu un garšīgu uzturu. Lai bērniem pietiktu enerģijas visas dienas garumā, aktīvi mācoties slēpot un piedaloties sacensībās, ir nepieciešams ilgstošs spēka avots, tāpēc iesakām iekļaut ēdienkartē graudaugu un šķiedrvielām bagātus produktus.»

Bērnu mini slaloma sacensības «Mazais Reinis 2013» norisinājās trīs posmos. Visi sacensību dalībnieki arī šogad katrā no posmiem, neatkarīgi no sasniegumiem, saņēma apbalvojumus no visiem sacensību atbalstītājiem, diplomu un enerģijas atjaunošanai veicināšanas balvas no AXA - veselīgos graudaugu musli batoniņus un jaunās AXA bērnu auzu putriņas ar mellenēm un āboliem vai šokolādes gabaliņiem.

Līva Legzdiņa, »AXA bērnu slēpošanas skoliņas» vadītāja: «Sacensības »Mazais Reinis 2013» ir kļuvušas par svētkiem visai ģimenei – līdzi just mazajiem sportistiem brauc visa ģimene, pat vecvecāki! Arī turpmāk esam plānojuši veicināt veselīgu dzīvesveidu un strādāt pie »AXA bērnu slēpošanas skoliņas» attīstības.»

Reiņa trasē jau ceturto gadu darbojas «AXA bērnu slēpošanas skoliņa», kurā var apgūt slēpošanas iemaņas pieredzējušu instruktoru vadībā. Šogad »AXA bērnu slēpošanas skoliņu» kopumā apmeklējuši vairāk nekā 300 pirmsskolas vecuma bērni no visas Latvijas.

«AXA bērnu slēpošanas skoliņa» paredzēta bērniem no trīs līdz septiņu gadu vecumam un apmācības notiek atbilstoši katra bērna slēpošanas iemaņām trīs līmeņu grupās. Sacensībās «Mazais Reinis 2013» piedalījās arī daudzi bērniņi no slēpošanas skoliņas un uzrādīja ļoti labus rezultātus, iegūstot arī godalgotas vietas.

Vairāk informācijas par »AXA slēpošanas skoliņu» - «reinatrase.lv».