Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Zelta Zivtiņas» seriāla varoņi pavasarī ģērbjas sporta tērpos

Līdz ar jaunās pavasara/vasaras sporta sezonas sākšanos, durvis pēc rekonstrukcijas 7.martā vēris «Nike» veikals T/C «Spice». Veikala atklāšanās pasākumā bija sastopamas vairākas sabiedrībā zināmas personas, kuras novērtējušās sportiskā zīmola sniegtās priekšrocības. 

Sev noderīgas lietas jaunatklātajā veikalā atrada gan «Zelta Zivtiņas» seriāla varoņi, gan «Sieviešu skrējiena» vēstneses. «ZZ» varoņi improvizētā modes skatē demonstrēja pēc savas gaumes izvēlētus jaunākās kolekcijas modeļus.

Visām daiļā dzimuma pārstāvēm (atklāšanas datums sakrita ar Starptautisko sieviešu dienu) ar muzikālu priekšnesumus sniedza grupa «Musiqq».

Ikviens pasākuma viesis varēja piedalīties kopīgas sienas veidošanā, piestiprinot flīzi ar savu īpašo novēlējumu. Siena tika veidota par godu «Nike» dibinātājam Bilam Bovermanam. Viņš ar savu darbu veicis nenovērtējamu ieguldījumu skriešanas attīstībā visā pasaulē, dāvājot cilvēkiem iespēju šo nodarbi padarīt komfortablu un priekpilnu. Šīs divas īpašības uzņēmuma radītajās sporta precēs apvienojas maksimālas ērtības un jaunāko sporta modes tendenču formātā.

«Nike» produkciju izvēlas 2012.gada stilīgākā aktrise, «Sieviešu skrējiena» vēstnese Dārta Daneviča: «Stilīgs var būt dažādos formātos, bet galvenais priekšnoteikums – katrai situācijai jāizvēlas attiecīgs apģērbs, tādējādi spējot par 100% nodoties mirklim un to izbaudīt. «Nike» vienmēr bijis mans iecienītākais brīvā laika un sportošanas apģērbu zīmols. Tomēr tagad, kad aktīvi gatavojos «Sieviešu skrējienam» un veicu ikrīta skrējienu sešas reizes nedēļā, jo īpaši izjūtu šī zīmola produktu sniegtās priekšrocības. Gan apģērbs, gan apavi ir ērti un to dizains ir noformēts līdz pēdējai niansei, ļaujot man koncentrēties tikai un vienīgi uz skriešanu.»

Ņemot vērā zīmola iesaistīšanos aktīvā dzīvesveida popularizēšanā, tā oficiālais pārstāvis - SIA «Sportland» rīko divus no centrālajiem sporta pasākumiem Latvijā:

1.maijā starts tiks dots Latvijā pirmajam «Sieviešu skrējienam», kura galvenais mērķis ir pievērst jebkuru daiļā dzimuma pārstāvi sportiskam dzīvesveidam.

Savukārt, 18.augustā jau ceturto reizi norisināsies vienīgais liela mēroga sporta pasākums Latvijā «Nike Riga Run», kur pilnībā visi ieņēmumi no dalības maksām tiek novirzīti labdarībai – organizācijas «Ziedot.lv» projektam «Mazajām sirsniņām».