Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: Pārgalvīgs pusaudzis izpilda asinis stindzinošu «triku» braucošā vilcienā

Austrālijā, Melburnā kāda vilciena pasažierus šokējis pusaudzis, kurš veicis pārgalvīgu «triku» - jaunietis izlīdis pa braucoša vilciena logu un karājies, turoties pie tā ar vienu roku, vēsta ārvalstu mediji.

Jaunietis gribējis padižoties savu vienaudžu vidū, kas atgriezās no mūzikas festivāla «Good Life» un vilciena vagonā uzvedās skaļi un izaicinoši, vēsta «Daily Mail».

Kāds aculiecinieks pastāstījis, ka pusaudzis visu laiku skatījies uz saviem atbalstītājiem un gaidījis uzmundrinājuma saucienus. Sākumā visi domājuši, ka viņš tikai jokojas, taču tad viņš novilcis kreklu, izlīdis pa logu un iekāries tajā ar vienu roku. Pēc pārgalvīgā «trika» jaunietis ielīdis atpakaļ vilciena vagonā ar acīmredzamu gandarījuma sajūta par paveikto.

Psiholoģe Sendija Reja laikrakstam «Daily Mail» skaidro, ka šāda pusaudžu uzvedība nav nekāds retums, un norāda, ka pusaudzim paveicies, ka viņš palicis dzīvs, ņemot vērā to, ka viņu varēja sadragāt pretīmbraucosais vilciens vai arī viņš vienkārši varēja nokrist.

Nav zināms, vai pusaudzis par savu pārgalvīgo uzvedību ticis sodīts.