Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar vēzi slimam zēnam ārsti paraksta caurejas zāles; māte izmisumā

Lielbritānijā kāda māte piecus mēnešus cīnījusies par to, lai mediķi izmeklētu viņas bērnu, kurš ilgstoši sūdzējās par sāpēm vēderā, vēsta ārvalstu mediji.

Ģimene no Blekpūlas apsūdz medicīnas darbiniekus par to, ka viņi 11 reizes atteikušies sniegt atbilstošu medicīnisko palīdzību viņas piecgadīgajam bērnam, kurš bija slims ar vēzi.

Zēna māte Šerona Vullija piecus mēnešus strīdējusies ar ārstiem, kas zēna sūdzības par sāpēm vēderā skaidrojuši ar «psiholoģiska rakstura traucējumiem».

Pirms trim gadiem mazajam Čārlijam tika noteikta diagnoze «Aspergera sindroms», kas ir viens no autisma paveidiem. Zēnam tika parakstītas caurejas zāles un skaidrots, ka šādas problēmas esot raksturīgas bērniem ar šāda veida diagnozi.

Ārsti zēnam veica vēdera rentgenu tikai tad, kad izmisusī māte atveda bērnu uz slimnīcu un paziņoja, ka to nepametīs līdz brīdim, kamēr ārsti izmeklēs viņas bērnu.

Šerona stāsta, ka tobrīd bērnam bija tik ļoti piepūties vēders, ka viņš izskatījies pēc «grūtnieces devītajā grūtniecības mēnesī».

Pēc apskates ārsti zēnam konstatēja agresīvu vēža paveidu. Čārlija vēderā bija izveidojies basketbola bumbas izmēru audzējs.

«Visu laiku, kamēr es centos pierunāt ārstus izmeklēt manu bērnu, vēzis no iekšpuses ēda manu bērnu. Viņš cieta šausmīgas sāpes, taču manī neviens neklausījās,» medijiem pastāstījusi izmisusī māte.

Bērnam tika veikta ķīmijas terapija un audzēju izdevās ievērojami samazināt, taču viņam joprojām nepieciešama operācija.

Lai glābtu dēlu, Vulliju ģimene sākusi vākt ziedojumus operācijai ASV.

Blekpūlas slimnīcas pārstāvji pagaidām no jebkādiem komentāriem atturējušies.