Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Agris Semēvics prezentēs «Lielisko mirkļu fotoalbumu»

13. martā, plkst. 19.00, tirdzniecības parkā «Alfa» tiks atklāts mūziķa un fotogrāfa Agra Semēvica «Lielisko mirkļu fotoalbums».

Šo albumu un tajā apkopotās fotogrāfijas Agris raksturo kā romantisku vizuālo pielikumu nesen skanējumu uzsākušajai dziesmai «Fotogrāfija» (Lielisko mirkļu albumā).

Tajā pat laikā šis albums, kurā apkopoti 18 sieviešu portreti, ir kā atskats uz radoši veiksmīgākajiem brīžiem, Semēvica, pagaidām ne pārāk garās, fotogrāfa karjeras laikā. «Tie ir lieliskākie mirkļi no laika, kad mācījos būt par fotogrāfu un kad daudz kas reizēm sanāca netīšām...» atklāj Agris, «Patiesībā, šo apskatei izlikto bilžu izlasi es varētu dēvēt arī par savu Debijas albumu fotogrāfijā. Debijas Albums mūzikā man jau ir…, kopš 1994. gadā, radīts «100. Debijas» darbības pirmsākumos un, starp citu, tas ir apbalvots ar tā gada prestižāko mūzikas balvu Latvijā…»

Lai apliecinātu savu dziedošā fotogrāfa un fotografējošā dziedātāja statusu, bilžu albuma atklāšanas pasākumā Semēvics priecēs klātesošos ar nelielu muzikālu priekšnesumu. Tā laikā, nedaudz ieskatoties tuvākajā nākotnē, kopā ar pavadošo grupu viņš izpildīs vienu no «100.Debijas» slavenākajām dziesmām «Sen jau viss» 2013. gada versijā, kura plašākai publikas vērtēšanai tiks nodota tikai pēc mēneša.