Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VID pagarina darba laiku divās nedēļas dienās

Ņemot vērā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centros novēroto klientu skaita pieaugumu, kas saistīts ar Gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem, kā arī rūpējoties par ērtāku pakalpojumu pieejamību, laikā no 1.marta līdz 1.jūnijam VID klientu apkalpošanas centri Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās – Daugavpilī un Liepājā, divas dienas nedēļā strādās no pulksten 8.30 līdz pulksten 19.  

Lai nodrošinātu VID sniegto pakalpojumu pieejamību visiem iedzīvotājiem, pirmdienās VID klientu apkalpošanas centros noteikts pagarināts darba laiks. Tomēr, kā katru gadu, sākoties Gada ienākumu deklarāciju iesniegšanai, ievērojami pieaug klientu skaits visos VID klientu apkalpošanas centros Rīgā, kā arī Latvijas lielākajās pilsētās. Tāpēc, lai veicinātu ērtāku VID sniegto pakalpojumu saņemšanu un to pieejamību, no 1.marta līdz 1.jūnijam visi VID klientu apkalpošanas centri Rīgā, kā arī Daugavpilī un Liepājā arī ceturtdienās strādās no pulksten 8.30 līdz pulksten 19.

Pārējās darba dienās VID klientu apkalpošanas centri strādās no pulksten 9 līdz pulksten 17.

Lai veicinātu ērtāku Gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu un palīdzētu iedzīvotājiem aizpildīt Gada ienākumu deklarācijas, VID apmācījis studentus, kuri Latvijas augstskolu studiju programmu ietvaros dienestā apgūst praksi. Studentu prakses vietas ir gan Rīgas VID klientu apkalpošanas centros, gan arī Vidzemes, Zemgales un Latgales reģiona VID klientu apkalpošanas centros.

Ņemot vērā iedzīvotāju – fizisko personu skaita pieaugumu VID klientu apkalpošanas centros, lai nodrošinātu ērtāku un ātrāku VID sniegto pakalpojumu saņemšanu juridiskajām personām, saspringtajā laika periodā, kad klientu apkalpošanas zālēs ir daudz klientu, juridisko personu apkalpošana tiek nodalīta no fizisko personu apkalpošanas, kā arī klientu apkalpošanas zālēs ir atsevišķi izveidota darbavieta, kurā no nodokļu maksātājiem tiek pieņemti vai izsniegti sagatavotie dokumenti, lai šādos gadījumos klientiem nebūtu jāstāv vienā rindā ar klientiem, kuri vēlas saņemt, piemēram, konsultāciju.