Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lēmumu par NHL spēlētāju dalību Soču OS pieņems jau šomēnes

Lēmums par Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāju dalību gaidāmajās 2014. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos tikšot pieņemts jau martā, Krievijas masu medijiem atzinis līgas viceprezidents Bils Deilijs.

Deilijs šonedēļ ieradies Sočos, lai klātienē apskatītu tur pašlaik ritošos sagatavošanās darbus gaidāmajai Olimpiādei, kas palīdzētu pieņemt lēmumu par NHL spēlētāju dalību tajā.

«Pagaidām mēs nesaskatām ievērojamus šķēršļus spēlētāju dalībai olimpiskajās spēlēs. Protams, Olimpiādes dēļ nāksies pārtraukt NHL sezonu apmēram 17 līdz 18 dienas, taču tas ir saprātīgi,» viesošanās laikā Krievijā masu medijiem atzinis Deilijs. «Lēmums tiks pieņemts jau šomēnes pēc NHL klubu īpašnieku sanāksmes.»

Kā zināms, iepriekš izskanēja informācija, ka NHL vadība pozitīva lēmuma gadījumā pieprasījusi Starptautiskajai Hokeja federācijai (IIHF) izpildīt virkni priekšnosacījumu, kas galvenokārt saistīti ar reklāmas un maču translēšanas tiesībām.

«Neesam pieprasījuši neko neiespējamu vai sirreālu. Galvenokārt mūs interesē tehniskie jautājumi - NHL spēlētāju apdrošināšana, loģistika, transports, drošība. Uz visiem mums interesējošiem jautājumiem jau esam saņēmuši izsmeļošas atbildes,» atklājis NHL viceprezidents.

Viesošanās laikā Sočos Deilijs esot bijis izbrīnīts par tur valdošo klimatu, kas neesot ziemai atbilstošs.

«Nezināju, ka Krievijā aug palmas. Maskavā ziema ir sasniegusi tās kulmināciju, bet te to gandrīz nevar just. Par pilsētu esmu sajūsmā. Manuprāt, rīkot ziemas olimpiskās spēlēs kūrortpilsētā ir vienreizēja ideja,» savos iespaidos dalījās Deilijs.

<span class="username js-action-profile-name">@<b>Apollo_sport</b></span>