Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko darīt ar greizsirdīgu sievu? Palīdziet!

«Sveiki. Esmu izmisis, jo nezinu, ko darīt. Mana sieva savā prātā nepārtraukti uzskata, ka es viņu krāpju, lai gan viņai nav pierādījumu. Bet viņa ieņēmusi to galvā un viss, viņai būs taisnība un nekam citam. Savukārt es nevaru pierādīt, ka neesmu viņu krāpis. Vai tiešām 9 gadu ilgajai laulībai pienācis gals?,» izmisumā padomu lūdz kāds portāla [s:43999]lasītājs. Komentāru par šo situāciju lūdzām sniegt seksopatologam un psihoterapeitam Dainim Balodim.

Sievai jāmeklē speciālists, ja ne - laulība var izjukt

D.Balodis atzina - ja cilvēku pārņem šādas uzmācīgas idejas, laulība patiešām var izjukt. Ja pieņem, ka vīrietis patiešām sievu nekrāpj, viennozīmīgi var teikt, ka šajā gadījumā problēmas ir sievā, un viņai steidzami nepieciešama kvalificēta speciālista palīdzība. Kad cilvēku pārņem šādas idejas, kurām cilvēks piešķir lielu ticamības pakāpi, loģika nestrādā. Un vīrietis var necensties neko skaidrot, jo uzmācošo domu pārņemtā sieva vienalga to nepieņems. Šādiem, uzmācīgu domu pārņemtiem cilvēkiem, ir tikai viens - viņi zina un jūt, ka tiek krāpti, un viņi atradīs jebko, ko iztulkot pēc sava prāta. Viņu prātā valda domas:«Kāds dabū to, kas pienākas man jeb kāds apēd manas konfektes», skaidroja speciālists.

Vīrietis nevarēs neko pierādīt

Vīrietim, kuram jāpieņem šādas sievas domas, ir ļoti grūti. Pēc D.Baloža teiktā, vīrietis var nemaz nemēģināt kaut ko pierādīt, jo sievas domas būs stiprākas par jebkuriem argumentiem. «Šajās jomās loģikas nav. Šī situācija ir ļoti nopietna,» atzina seksopatologs. Vienīgā izeja, ja vien sieva piekrīt, ir vērsties pēc palīdzības pie speciālista. Pretējā gadījumā pastāv ļoti liela iespējamība, ka laulība var izjukt.