Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

EM valsts sekretāru Pūci plānots pārcelt darbā uz Satiksmes ministriju

Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāru Juri Pūci plānots pārcelt Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieka Eiropas Savienības (ES) un nozaru jautājumos amatā, portālu «Apollo» informēja EM.

EM ir sagatavojusi nepieciešamos dokumentus, lai Ministru kabinets par šīm izmaiņām varētu lemt 19.marta sēdē. Savukārt jauno EM valsts sekretāru sākotnēji plānots izraudzīties no publiskajā sektorā strādājošo vidus, bet nepieciešamības gadījumā tiks sludināts atklāts konkurss.

Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts skaidrojis, ka gan SM, gan EM ir vairāki valsts ekonomikas turpmākai attīstībai būtiski jautājumi un izaicinājumi, kuros nepieciešams visas vadības komandas atbalsts un kopīgs darbs. Tāpēc, ņemot vērā SM izteikto lūgumu un pārrunājot situāciju ar jauno satiksmes ministru, Pūci plānots pārcelt darbā uz vakanto SM valsts sekretāra vietnieka amatu.

«Mērķis ir nodrošināt abu ministriju vadības komandu labāku, saskaņotāku un atbildīgāku darbu pie prioritārajiem jautājumiem un to turpmākas virzības. Savukārt EM valsts sekretāru prioritāri meklēsim valsts pārvaldē strādājošo vidū, lai nodrošinātu operatīvāku EM sākto darbu pēctecību un tālāko virzību,» skaidro ministrs.

Plānoto izmaiņu mērķis ir stiprināt SM darbu un kompetenci sadarbībā ar ES institūcijām un nozaru plānošanas jautājumos, kā arī nodrošināt EM vadības komandas ciešāku sadarbību, koordināciju un kopīgu darbu valdības deklarācijā noteikto un Ministra kabineta doto uzdevumu izpildē. Atbilstoši Valsts civildienesta likumā noteiktajai procedūrai satiksmes ministrs Anrijs Matīss un Pavļuts par šo priekšlikumu informējuši arī Juri Pūci un uzklausījuši viņa viedokli.