Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai un kāpēc bērnības draugs nežēlīgi nogalināja 16 gadus vecu puisi?

2011.gada nogalē Rīgā savā mājvietā nežēlīgi tika nogalināts 16 gadus vecs puisis. Par šo noziegumu tika aizturēts mirušā pusaudža bērnības draugs. Aizturētā aizstāvji tagad mēģina apstrīdēt ekspertīzes rezultātus, kuri liecina, ka iespējamais slepkava atzīts par pieskaitāmu.

Latvijas Televīzijas raidījums «Panorāma» ziņo, ka traģiskais noziegums notika neilgi pirms Ziemassvētkiem 2011.gadā, kad kādu 16 gadus vecu jaunieti nakts vidū nežēlīgi nogalināja viņa paša dzīvoklī Juglā, kamēr blakus istabās gulēja pārējie ģimenes locekļi.

Iespējamais slepkava toreiz aizbēga no notikuma vietas, taču viņu ātri vien policisti aizturēja. Tas bija nogalinātā bērnības draugs, kurš pie sava upura bija palicis pārnakšņot pēc kopīgas ballītes.

Iepriekš izskanējis, ka tajā abi puiši, iespējams, bija lietojuši tā sauktās legālās narkotikas, taču tagad apsūdzētā aizstāvība mēģina darīt visu, lai slepkavībā vainotais jaunietis netiktu atzīts par pieskaitāmu.

Par likumsargu rīcību un slepkavas attieksmi tiesā savu sašutumu neslēpa nogalinātā puiša tuvinieki.

Skaties «Panorāmas» sižetā.