Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nepatīkams pārsteigums: ģimenes ārste patvaļīgi pārreģistrē pacientu

Nepatīkamu pārsteigumu piedzīvojusi kāda rīdziniece, kuras bērns bez vecāku ziņs tika piereģistrēts pie cita ģimenes ārsta, piektdien raksta «Latvijas Avīze».

Ineses Helmanes astoņgadīgais dēls pēkšņi kļuvis par sveša daktera pacientu, lai gan viņam jau ir laba un gudra ģimenes ārste.

Pagājušā gada septembrī dēlam bijusi vajadzīga ārsta zīme skolai, tāpēc vīrs devies uz «Veselības centru 4» pie ģimenes ārstes Ivetas Ceriņas, taču ārste, ieskatoties datorā, paziņojusi, ka maijā vecāki dēlu pierakstījuši pie citas dakteres - Ilzes Kalmes Dannenbaumas, kas pieņem veselības centrā «Pļavnieki».

Kad vecāki devās pie minētās ārstes un lūdza parādīt iesniegumu, ar kuru būtu lūgts piereģistrēties pie viņas, tāds, protams, netika atrasts. Ģimene uzrakstīja iesniegumu, ka no viņas atsakās un piereģistrējās atpakaļ pie vecās ģimenes ārstes.

Nacionālais veselības dienests (NVD) skaidrojis, ka ģimenes ārste Ilze Kalme Dannenbauma veikusi dēla pārreģistrāciju savā pacientu praksē un ieteica vērsties Veselības inspekcijā (VI), kas lielāku skaidrību notikušajā neesot ieviesusi.

Apstiprinājās, ka minētā ģimenes ārste tiešām pārreģistrējusi pacientu, NVD skaidro, ka tā bijusi tehniska kļūda.