Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zināma Latvijas «dārgākā bedre»: automašīnai bojājumi vairāk nekā 700 latu apmērā

Apdrošināšanas sabiedrība BTA šogad izmaksājusi vairāk nekā 700 latu atlīdzību kādam autovadītājam, kura auto nodarīti bojājumi pēc tam, kad tas iebraucis bedrē Nīcas novadā uz Liepājas–Klaipēdas šosejas.Šī ir lielākā atlīdzība, kādu nācies samaksāt autovadītājiem, kuru automašīnas cieš no sliktajiem Latvijas ceļiem.

Šādu secinājumu izdarījusi apdrošināšanas sabiedrība BTA, apkopojot šogad izmaksātās atlīdzības par BTA «Kasko Bedres» polisēm, Portālu «Apollo» informēja «BTA Insurance Company» Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore Ilva Priedniece.

Kopumā BTA šogad saņēmusi jau teju 100 atlīdzību pieteikumus par bedru nodarītiem zaudējumiem. Analizējot visus pieteikumus, secināts, ka Rīgā apdrošinātājiem visdārgāk izmaksājis Salu tilts, uz kura automašīnām nodarīti vislielākie zaudējumi.

Pēc BTA ekspertu atzinumiem situāciju uz braucamās daļas neuzlabo arī uzliktās zīmes ar stingrākiem ātruma ierobežojumiem. Visbiežāk bojājumi, kas radušies, iebraucot bedrē, ir pārsistas riepas un bojāti amortizatori un atsperes, tajā pašā laikā pieaug arī smagāku bojājumu īpatsvars, piemēram, salauztas asis.

Par bedru radītiem zaudējumiem BTA saviem KASKO apdrošināšanas klientiem pērn atlīdzībās izmaksāja 75 000 latu.