Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunais standarta automašīnu sacensību nosaukums būs «Minirallijs»

«Standarta automobiļu komisija» ir pasludinājusi jaunu sacensību formāta nosaukumu. Atklātajā konkursā no 53 priekšlikumiem uzvarēja pats pirmais pieteikums ar nosaukumu «Minirallijs» – tieši tā arī savulaik tika sauktas Latvijas standarta automašīnu sacensības.

Lai gan šis nosaukums iesūtītajos priekšlikumos atkārtojas vairākkārt, uzvarētājs var būt tikai viens – un šoreiz tas ir Ervīns Zgirskis. Ervīns bija pats pirmais, kurš atsaucās uz izsludināto konkursu un viņaprāt, labāko sacensību nosaukuma variantu atsūtīja burtiski piecas minūtes pēc ziņas publicēšanas.

Ervīns Zgriskis iegūs arī solīto balvu – apmaksātas dalības vienā no šo sacensību posmiem. Iespējams, ka viņš izvēlēsies startēt jau pirmajā «Minirallija posmā, kas notiks 11.maijā.

Atgādinām, ka galvenā «Minirallija» ideja ir rallija principa sacensības ar ceļu satiksmei atbilstošām standarta automašīnām un iespēja jebkuram ceļu satiksmes dalībniekam piedalīties rallija veida sacīkstēs bez lielām izmaksām un speciālas automašīnas sagatavošanas.

Kausa izcīņa «Minirallijā» šogad notiks piecos posmos, no kuriem pirmais norisināsies 11.maijā. Jauno sacensību rīkošanu uzņemsies pieredzējuši standartauto sacensību organizatori visos Latvijas reģionos.