Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

5 iemesli, kāpēc vispirms ir jāparūpējas par personīgo dzīvi, nevis karjeru

Droši vien mēs visi sapņojam sasniegt visu: iegūt veiksmīgu karjeru, atrast mīļoto cilvēku un ar viņu izveidot ideālu ģimeni ar bērniem. Bet ar ko sākt? Vispirms karjera un tikai pēc tam personīgā dzīve? Bet varbūt līdzās esošais tuvais cilvēks tieši mudina pilnveidoties profesionālajā darbībā?

Paris.lv

· Attiecības karjerai netraucē, bet randiņi – traucē. Darbam traucē ne jau pašas attiecības, bet randiņi, satikšanās, kas pēc darba ievelkas līdz vēlai naktij, biežie telefonzvani, kuri novērš uzmanību no darba. Attiecību sākumā tas atņem ļoti daudz laika un traucē koncentrēties karjerai. Taču, ja Jums jau ir sirdsdraudzene, ar kuru kopā dzīvojat, un vieglprātīgi randiņi ir saglabājušies vairs tikai Jūsu atmiņās, apdraudējums karjerai ievērojami samazinās. Tieši pretēji – Jūs varat priecāties par cilvēku, kas Jūs atbalsta un mudina sasniegt mērķus.

· Būt radošam un dzīvot ar mīļoto cilvēku ir labāk nekā būt radošam un dzīvot vienam. Iedomājieties, ka strādājat pie ļoti svarīga projekta, no kura veiksmes ir atkarīga Jūsu karjera. Protams, Jūs ar sirdi un dvēseli esat iekšā projektā, pat nesat darbu uz mājām. Un pēkšņi Jūs saskaraties ar ideju izsīkumu, nezināt, ko darīt tālāk un kā virzīties uz priekšu. Ja Jums blakus ir otrā puse, kas Jūs vismaz uz īsu brīdi atraus no darba un iedvesmos ar jaunām idejām, tas neapšaubāmi varētu palīdzēt izkustēties no bezcerības punkta. Varbūt pat saņemsiet paaugstinājumu.

· Laulība palīdz sasniegt mērķus. Droši vien piekritīsiet, ka kopā kaut ko sasniegt ir daudz vieglāk nekā vienam. Harmoniskas laulības pamatā ir stipras partnerības princips, tāpēc Jūs ar laulāto esat komanda, kas atbalsta viens otru un cenšas īstenot kopīgus mērķus. Ja viens no šiem mērķiem ir sapņu īstenošana profesionālajā jomā, to būs vieglāk sasniegt, ja jutīsiet partnera atbalstu. Parasti pāri, kas iedomājas, ka karjera ir neatņemama ģimenes daļa, agrāk vai vēlāk to sasniedz.

Domājat, ka, audzinot bērnus, nav iespējams izveidot karjeru? Vai patiešām nepazīstat nevienu cilvēku, kas lieliski spēj savienot darbu ar vecāku sapulcēm skolā? Reizēm ir nevis pārāk maz iespēju, bet pārāk maz vēlmes.

· Gan bagātībā, gan nabadzībā... Šie vārdi laulības solījumā ir ļoti svarīgi. Ja Jums darbā kaut kas nepaveicās, varat padomāt par to, ka mājās Jūs gaida mīloša ģimene, bet tas, protams, ir daudz svarīgāk par naudu. Šādas un līdzīgas domas palīdzēs pārvarēt stresu, bet tad varēsiet ar jauniem spēkiem atgriezties pie darbiem un sasniegt vislabākos rezultātus!

· Vēlāk var būt pārāk vēlu. Ja izvēlēsieties vispirms veidot karjeru, vienu dienu varat saprast, ka ģimenei esat pārāk vecs. Kamēr darbā sasniegsiet visu, par ko sapņojāt, Jums jau var būt 45 vai 50 gadi. Vai patiešām domājat, ka tad būs īstais laiks dibināt ģimeni? Galu galā mīlestība neatnāk tad, kad Jūs to vēlaties, tādēļ, palaižot garām iespēju, tās var vairāk nebūt.