Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policijā pieteicies mistisko aplokšņu sūtītājs

Piektdien policijā pieteicies cilvēks, kurš izsūtījis aploksnes, kurās bija sākotnēji nezināmas izcelsmes pulveris. TV3 ziņo, ka notikušais ir mārketinga akcija.

Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere sarunā Latvijas Radio apstiprināja, ka notikušais ir «mārketinga aktivitāte», bet tās rīkotāji esot pieteikušies un atzinušies nodarītajā.

Vetere portālam «Apollo» sacīja, ka par notikušo plašāku informāciju varētu sniegt policija, taču glābēji «atviegloti var uzelpot», zinot, ka atrastā viela nav bīstama.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja policijas pārstāvis Toms Sadovskis, aploksnēs, par kurām ziņojuši uzņēmumu pārstāvji, bijuši reklāmas bukleti, kuriem pievienota konfekte.

Policija ir noskaidrojusi reklāmas bukletu izplatītājus, kā arī to, ka kopā šādi bukleti varētu būtu nosūtīti vairākiem tūkstošiem adresātu.

No visiem saņēmējiem aizdomas gan radušās tikai trīs uzņēmumiem, kuri informējuši operatīvos dienestus.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess un šobrīd turpinās visu apstākļu noskaidrošana, kā arī tiek lemts par procesa turpmāko virzību.

«Apollo» jau ziņoja, ka Rīgā, Mūkusalas ielas biroju ēkās šorīt atkal iesūtītas aploksnes ar aizdomīgu nezināmu vielu. Aploksnes atrastas Mūkusalas ielā 41 un 41b.

Tāpat kā vakar, kad AS «Latvenergo» klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 41b tika saņemts konverts ar nenosakāmas izcelsmes pulveri, arī šodien notikuma vietā bija ieradušies operatīvie dienesti.

Vēlāk noskaidrots, ka atrastās vielas nav bīstamas.

Policijā sākts kriminālprocess par noziegumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.