Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Frankofonijas dienu 2013» pasākumi Latvijas Kultūras akadēmijā

Latvijas Kultūras akadēmija, kā ierasts, piedāvā interesantu un daudzveidīgu programmu, lai veicinātu sabiedrības interesi par franču valodu un rosinātu iepazīt frankofono valstu daudzveidīgās kultūras dzīves izpausmes. Interesenti aicināti piedalīties franču valodas un frankofonikas dienu 2013 pasākumos Latvijas Kultūras akadēmijā 18., 20. un 22. martā. 

Pirmdien, 18. martā plkst. 14.30 Teātra muzejā E. Smiļģa iela 37/39 interesentiem ir iespēja noskatīties beļģu dzejnieces un tulkotājas Rose-Marie François izrādi franču valodā «Pļavās kailam kājām» : latviešu dziesmas, dzeja un mūsdienu mūzika franču valodā. Izrāde tiek organizēta ar Beļģijas vēstniecības atbalstu.

Savukārt, sadarbībā ar Kanādas vēstniecību, trešdien, 20. martā plkst. 10.15 Latvijas Kultūras akadēmijā, Ludzas ielā 24, 2. auditorijā būs tikšanās ar pazīstamo kanādiešu profesori Ms Marie McAndrew. Lekcija «Kanādas multikulturālisma politika: mīti un realitāte».

Piektdien, 22. martā plkst. 12.00 Teātra muzejā E. Smiļģa ielā 37/39 Frankofonijas konkurss vidusskolēniem « Frankofonija un izcilākās personības » , ko organizē LKA Starpkultūru sakaru Latvija-Francija 1. un 3. kursa studenti vecāko klašu skolēniem, kuri mācās franču valodu, lai rosinātu interesi par franču valodā runājošām un rakstošām pasaulē pazīstamām personībām. Vienlaicīgi konkursa mērķis ir pulcināt jauniešus, kuriem ir vēlme gūt jaunu informāciju un iespaidus, runāt franču valodā savam priekam. Pasākumā laikā skanēs franču dziesmas studentu izpildījumā, mācīsimies kopā arī franču dejas. Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar Beļģijas, Kanādas un Francijas vēstniecībām un Francijas institūtu Latvijā.

Visos pasākumos ieeja brīva, iepriekš lūgums informēt par savu klātbūtni, rakstot uz «lka.frankofonija@hotmail».