Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Irbe atklāj, kāpēc neiesaistīsies politikā

Leģendārais latviešu hokejists Artūrs Irbe patlaban neredz sevi kāda politiskā spēka galvgalī, norādot, ka viņam joprojām ir daudz citu prioritāšu.

Sarunā «Radio SWH» raidījumā «Ar dziesmu par dzīvi» Irbe piektdienas vakarā sacīja, ka vienmēr ir izmantojis savu iespēju piedalīties politiskajos procesos, piedaloties vēlēšanās, taču patlaban neredz sevi kā aktīvu organizatoru.

«Vispirms ir jāsakārto savs dārziņš. Un man ir, par ko tagad parūpēties. Kāds teiks, ka tas ir mans egoisms, taču es saku, ka man vēl ir daudz kas jāsakārto,» sacīja viņš.

Iepriekš Irbem jau ir vaicāts, vai viņš neplāno iesaistīties aktīvajā politikā, taču vienmēr atbilde ir bijusi noraidoša.

Irbe pagājušajā gadā intervijā «Sporta Avīzei» jau atzina, ka nejūtas pelnījis ieņemt augstāko politisko amatu Latvijā.

Jautāts, kurā gadā Irbe kļūs par Latvijas prezidentu, bijušais vārtsargs atbildēja: «Jautājums labs, bet... Es nejūtos, ka būtu pelnījis būt par prezidentu. Otrkārt, es sev to negribu uzkraut, es pietiekami ilgu laiku esmu bijis publiska persona. Lai kļūtu par prezidentu, uz to mērķtiecīgi jāiet. Ja tur nokļūsti netīšām defoltā – tas nav nopietni. Es nejūtu tādu motivāciju.»