Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Laika apstākļu dēļ ārkārtas situācija Baltkrievijā

Pēc piektdienas sniega vētras Baltkrievijā saglabājas ārkārtas situācija, uz ceļiem ieputināts liels skaits automašīnu, vēsta Baltkrievijas ziņu aģentūra «Belta».

Varas iestādes lūdz vietējos iedzīvotājus, kas dzīvo šoseju tuvumā, sniegt palīdzību ieputinātajās mašīnās iesprostotajiem cilvēkiem - piegādāt ēdienu, segas un degvielu vai uzņemt viņus savās mājās.

Tā kā aizputināta ir lielākā daļa autoceļu, to attīrīšana ir problemātiska, turklāt sniegputenis valstī turpinās, lai gan daudz mazākā intensitātē nekā piektdien.

Vairākos simtos apdzīvotu vietu pārtraukta elektroapgāde, paralizēta vai kavēta visa veida satiksme, tostarp jau gandrīz diennakti slēgta Minskas starptautiskā lidosta. Valsts dienvidaustrumos piektdien spēcīgi lija, vietām izraisot plūdus.

No piektdienas vakara bloķēti arī teju visi ceļi uz un no galvaspilsētas Minskas. Sestdien Baltkrievijā atcelti visi iepriekš plānotie masu pasākumi.

Glābšanas dienesti, nespējot atbildēt uz visiem palīdzības lūgumiem, dod priekšroku to automašīnu glābšanā, kurās atrodas bērni.