Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Antiglobālisti» veidos partiju startam nākamajās vēlēšanās

Uz antiglobālistu organizācijas bāzes pamazām taps jauna partija, kas iestāsies pret masveida imigrācijas pieļaušanu un, iespējams, aicinās Latviju izstāties no Eiropas Savienības, aģentūru LETA informēja biedrības «Antiglobālisti» valdes priekšsēdētājs Andris Orols.

Nākotnē dibināmais politiskais spēks piedalīšoties 2014.gadā paredzētajās 12.Saeimas vēlēšanās. Partijas dibināšanas kongress gan pagaidām vēl netiek nopietni apsvērts.

Topošās partijas uzdevums būšot «mainīt tūkstošiem likumu, kas ir nepareizi vai arī kuros ir nepilnības», skaidroja Orols.

Biedrība «Antiglobālisti» ik pa laikam iesaistās vairākās akcijās, kas ir vērstas pret valdības vai Saeimas rīcību. Organizācijas aktivitātēm gan parasti ir izteikti maz atbalstītāju. Savukārt pats Orols kā biedrības «Latvija par latu» valdes priekšsēdētājs rosinājis grozījumus likumā «Par Latvijas Banku», kas netieši paredzētu referendumu pirms eiro ieviešanas.