Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kuzins sūdzas, ka iespējamais NA biedrs viņu piekāvis

Organizācija «Apvienība pret nacismu» vērsusies Valsts policijā pret Nacionālās apvienības (NA) deputātiem un organizāciju «Daugavas Vanagi».

Kā portālam «Apollo» pavēstīja «Apvienība pret nacismu» vadītājs Jānis Kuzins, policijai sagatavots iesniegums, kurā apvienība norāda uz NA deputātu Raivja Dzintara, Jāņa Dombravas, Imanta Parādnieka un organizācijas «Daugavas Vanagi» rīcību, bojājot biedrības aparatūru un sēru vainagu. Tāpat apvienība sūdzas, ka NA traucējusi sapulci 16.martā pie Brīvības pieminekļa, kā arī kurināja naidu.

«Apvienība pret nacismu» uzskata, ka šie deputāti ir Latvijas nodevēji, jo ir lauzuši Saeimas deputāta zvērestu, būt uzticami Latvijas valstij. NA deputāti, viņaprāt, slavina pretvalstisku ideoloģiju.

Kuzins vērsies policijā par «iespējamā NA biedra rīcību, piekaujot viņu16.marta pasākumu laikā.» Kas tieši Kuzinam uzbrucis, viņš gan nemin.