Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aijai nekas «nedraud», visu atbildību esot uzņēmies bijušais puisis

Aizvadītajā nedēļa publiski izskanēja informācija par gaidāmo izsoli, kurā parādu bankai dēļ centīsies pārdot Aijai Andrejevai un viņas bijušajam draugam Kristiānam Rengardam piederošu dzīvokli. 

Žurnāls «Vakara Ziņas» centās noskaidrot ko vairāk un vērsies pie Aijas, kura situācju komentējusi visai negribīgi. «Pat nevēlos komentēt šo situāciju – tā ir ļoti personiska lieta. Jā, tā nu tas reizēm notiek... Labi, ka [šajā lietā] beidzot vismaz ir kaut kāda virzība,» nopūšoties atzinusi Aija. Pēc ilgas tincināšanas viņa žurnālam negribīgi atzinusi, ka lietā iesaistīta, jo bijusi Rengarda (sava bijušā puiša) galvotāja.

Tomēr šo ziņu patiesums ir visai apšaubāms - ar portālu «Apollo» sazinājusies Rengardam pietuvināta persona, kura ir vienīgā šī darījuma galvotāja. Viņa galvojusi ar savu īpašumu un arī esot gatava ar to atbildēt, ja būšot nepieciešams.

Sieviete atklāja, ka dzīvoklis esot Aijas un Kristiāna kopīpašums un tieši dziedātāja bijusi pirkuma iniciatore. Turklāt, Andrejevai nekādas nepatikšanas nedraudot, jo visu atbildību esot uzņēmies pats Kristians un viņa radinieki.

Oficiālā informācija vēsta, ka paredzēts izsolīt nekustamo īpašumu Krišjāņa Barona iela 4-24, Rīgā. Savstarpēji saistīto nekustamo īpašumu veido dzīvokļa īpašums ar kopējo platību 91,6 kvadrātmetri un kopīpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu ēkas, zemesgabala un domājamās daļas no neapdzīvojamās telpas - saimniecības telpas ar kopējo platību 35,1 kvadrātmetrs - un atbilstošām kopīpašuma domājamajām daļām no daudzdzīvokļu ēkas un zemesgabala. Nekustamā īpašuma īpašnieki ir Kristiāns Rengards un dziedātāja Aija Andrejeva. Parāda piedzinējs ir AS «Swedbank». Savstarpēji saistītā nekustamā īpašuma novērtējums ir 32 500 lati.