Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izstādē «Auto 2013» varēs aplūkot vairāk kā 20 auto markas

Ikgadējā auto industrijas izstādē «AUTO 2013», kas norisināsies Ķīpsalā no 26. līdz 28.aprīlim, būs pārstāvētas 24 automobiļu markas, apmeklētājiem piedāvājot ne tikai zemākas jaunu auto cenas, bet arī izdevīgus auto servisa pakalpojumu piedāvājumus.

«Atšķirībā no pārējiem gadiem, šogad izstādei ir izvirzīts vienots moto - «Kvalitatīvs serviss jebkura vecuma automašīnai», kas ļaus izstādes apmeklētājiem saņemt ļoti pievilcīgus spēkratu apkalpošanas piedāvājumus. Šī gada izstādi esam plānojuši ne tikai kā jauno auto modeļu parādi, bet galvenokārt kā auto tirdzniecību veicinošu pasākumu ar apjomīgu un kvalitatīvu piedāvājumu klāstu. Nozīmīgi, ka šogad auto nozares speciālistiem būs iespēja vienlaicīgi apmeklēt gan izstādi, gan ikgadējo «Dienas Biznesa» organizēto auto nozares profesionāļu diskusiju «Auto Nozares Forums 2013»,» norāda Auto Asociācijas prezidents Andris Kulbergs:

«Ikviens jaunu automobiļu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums izstādē iegūst iespēju gan izstādīt piedāvātos automobiļus, gan testa braucienos iepazīstināt apmeklētājus ar auto funkcionalitāti un priekšrocībām, kā arī uzrunāt tos auto lietotājus, kuri, dažādu maldīgu pieņēmumu iespaidā, nemaz nenonāk līdz autorizētajiem servisiem,» stāsta SIA «Auto Blitz» vadītājs Ģirts Zemītis.

Kā ierasts, izstāde «AUTO 2013» apvienos visus auto industrijas virzienus ar tās tematiskajām sadaļām: Auto, Transporta tehnika, Auto mehānika un Auto Exotica.