Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Anarhija Ēģiptes ielās: pūlis uzgavilē īpaši nežēlīgai linča tiesai

Ēģiptē 55 kilometrus uz ziemeļiem no galvaspilsētas Kairas cilvēki nežēlīgi izrēķinājušies ar diviem garnadžiem, kas bija nozaguši rikšu.

Cilvēki zagļus noķēra, izģērba puskailus,smagi piekāva un pakāra aiz kājām pārpildītā autobusu pieturā, kamēr 3000 cilvēku liels pūlis to noskatījās, skaļi kliedzot «nogalināt viņus!».

Abi vīrieši no gūtajām traumām mira.

Linča tiesa notika tikai nedēļu pēc tam, kad prokuratūra policijas streiku dēļ tika mudinājusi civiliedzīvotājus aizturēt jebkādus likuma pārkāpējus un nodot tos policijas rokās.

Ēģiptes mediji vēsta, ka abi vīrieši pēc tam, kad tika pieķerti nozieguma vietā, tika vilkti pa ielu. Aculiecinieki apgalvo, ka rikšā, kuru zagļi mēģināja nozagt, esot atradusies meitenīte, taču viņai izdevies aizbēgt.

Notiekošo izdevās iemūžināt aģentūras «Associated Press» fotogrāfam, kuru satrakotais pūlis draudēja nogalināt. Nežēlīgo linča tiesu esot skatījušās arī sievietes ar bērniem, dažās no viņām aktīvi atbalstījušas notiekošo.

Pēc tam, kad vīrieši bija miruši, pūlis viņu mirstīgās atliekas aizvilka un nometa pie policijas iecirkņa durvīm.