Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Tirgotāju asociācija saņem sūtījumu ar nezināmu vielu

Pirmdienas pēcpusdienā saņemts izsaukums par nenoskaidrotas vielas saņemšanu korespondencē, līdz ar to Rīgas centrā bloķēta satiksme.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele pastāstīja portālam «Apollo», ka pēc sākotnējās informācijas aploksne ar nenoskaidroto vielu saņemta Latvijas Tirgotāju asociācijas birojā Bruņinieku ielā.

Uz vietas strādā Valsts policijas pārstāvji, VUGD pārstāvji, ir bijusi sazināšanās ar Radiācijas drošības centra darbiniekiem.

Kā portālu «Apollo» informēja Valsts policijā, plkst.13.40 uz Bruņinieku ielas no Tērbatas līdz Brīvības ielai bloķēta kustība saistībā ar procesuālo darbību veikšanu un operatīvā transporta netraucētu piekļūšanu.

Policija aicina satiksmes dalībniekus izvēlēties citu maršrutu.

«Apollo» jau ziņoja, ka Rīgā, Mūkusalas ielas biroju ēkās pagājušajā nedēļā iesūtītas aploksnes ar aizdomīgu nezināmu vielu. Aploksnes atrastas Mūkusalas ielā 41 un 41b.

Pagājušajā nedēļā arī AS «Latvenergo» klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 41b, tika saņemts konverts ar nenosakāmas izcelsmes pulveri.

Vēlāk noskaidrots, ka atrastās vielas nav bīstamas.

Policijā sākts kriminālprocess par noziegumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.