Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Elīza Tīruma: Paldies Dievam, ka Čezānas trase ir slēgta

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma intervijā «Apollo» pastāstīja par piedzīvotajiem kritieniem sacensībās un atzina, ka viena no nepatīkamākajām trasēm sportistiem ir Čezāna, kura šosezon tika slēgta.

«Bail braukt bija Turīnā, bet, paldies Dievam, šajā trasē nekas vairs nenotiek. Tā ir trase, kurā es negribētu atgriezties. Esmu tur braukusi junioros, kopumā esmu tur braukusi divas reizes un pēdējā beidzās ar nokļūšanu slimnīcā. Un jāpiebilst, ka daudziem tur bijuši kritieni, arī Maijai Tīrumai,» stāsta Elīza.

«Ja lejasdalā pieļauj kļūdu, tad ir jāgrupējas un jāglābjas. Čezānas trasē ir viena virāža, un, ja tu tajā ieej par vēlu, tad jau tu zini, ka ir viss, uzredzēšanos (smejas).»

«Draudzīgas attiecības nav ar Vinterbergas trasi, tā ir it kā guļamā un tajā pašā laikā nē. Tajā ir liels ātrums, bet šogad nobraucu labi un sāka pat iepatikties. Patīk trase Oberhofā, kura ir ļoti līdzīga Siguldā esošajai, arī Vankūvera. Tajā ir jauna starta estakāde, kura gan ir ļoti īsa - 36 sekunžu laikā esi jau trases lejā. Siguldā junioru distance tiek veikta šādā laika posmā, kad esi startā un jau uzreiz finišā. Ātrumu jūt praktiski divās virāžās un nav laika piedomāt, cik tas ir liels,» teic Tīruma.

P.S. Tuvākajā laikā «Apollo» portālā varēsiet lasīt pilnu interviju ar jauno un simpātisko kamaniņu braucēju Elīzu Tīrumu.