Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Demisiju valdība» - gandrīz katram ministram bijis demisijas pieprasījums

Demisiju valdība - tā varētu raksturot šo Valda Dombrovska (V) vadīto Ministru kabinetu, kurā pēc nepilna pusotra gada darba tikai trīs ministri nav minēti saistībā ar atkāpšanos no amata.

Divi ministriju vadītāji atkāpušies paši, nu jau četriem izteikts oficiāls demisijas pieprasījums, bet vēl četri vairākkārt dzirdējuši savu vārdu saistībā ar iespējamo neuzticības izteikšanu. Tikmēr jautājums par ministru darba izvērtēšanu ir apstājies, un tiek prognozēts, ka tuvākajā laikā izmaiņas likuma regulējumā netiks rosinātas.

Nacionālās apvienības izteiktais demisijas pieprasījums iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP) ir pirmais, ko šīs valdības darba laikā izteikuši tajā esošo partiju pārstāvji, bet jau ceturtais kāda ministra pieprasījums kopumā.Pagājušais gads noslēdzās ar trim ministru demisiju pieprasījumiem pēc kārtas.

Novembra beigās pēc ministres neveiksmīgajiem izteikumiem intervijā žurnālā «Playboy» Latvijas Pensionāru savienība aicināja no amata atkāpties labklājības ministri Ilzi Viņķeli (V). Nedaudz vēlāk viena pēc otras dažādas augstskolas izteica neuzticību izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim, bet decembra sākumā Latvijas Ģimenes ārstu asociācija pieprasīja veselības ministres Ingrīdas Circenes (V) demisiju.Citiem ministriem no oficiāla aicinājuma atstāt amatu izdevis izsprukt, bet runas par demisiju izskanējušas vairākkārt.

Plašāk skaties » Panorāmas» sižetā!