Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Amerikāņu mūziķi notiesā par īru studentes noslepkavošanu

Amerikāņu mūziķis atzīts par vainīgu īru studentes Nikolas Fērlongas slepkavībā, kas pastrādāta pērn Japānā. Kā vēstī ārvalstu mediji, vīrietim piespriests desmit gadu cietumsods.

Tiek ziņots, ka 19 gadus vecais mūziķis Ričards Hinds no ASV apsūdzēts par 21 gadu vecās studentes noslepkavošanu savā viesnīcas numurā dienu pēc tam, kad abi iepazinās ASV dziedātājas Nikijas Mināžas koncertā.

Kopā ar apsūdzēto bijis arī viņa draugs Džeimss Blekstons, kuru videonovērošanas kameras fiksēja, seksuāli izmantojot nogalinātās draudzeni, kura bija bezsamaņā. Viņam pirms dažām dienām piespriests trīs gadu cietumsods.

Tiek ziņots, ka pēc iepazīšanās ar vīriešiem, abas sievietes ātri vien zaudējušas samaņu, tāpēc tiek uzskatīts, ka viņas tika sazāļotas.

Pēc tam, kad studente atguvusi samaņu, Hinds ar dvieli vai siksnai līdzīgu priekšmetu nožņaudzis meiteni.

Pats vīrietis skaidrojis, ka piedzērusies un seksuāli agresīvā jauniete lūgusi, lai viņš saspiež viņas kaklu, un viņš, būdams «džentelmenis», to arī darījis.

Meitenes māsa Andrea tiesā pauda, ka vēlas, lai vīrietim piespriestu nāves sodu. «Es gribu, lai viņš cieš. Viņš atņēma mums viņu un sagrāva mūsu dzīves, tāpēc - dzīvību pret dzīvību.»

Vīrietim tomēr piespriests desmit gadu cietumsods, kas ir maksimālais nepilngadīgai personai. Jāatzīmē, ka Japānā pilngadība iestājas 20 gadu vecumā.