Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mainīts «Rally Talsi» norises laiks

«Čempionu Rallijam» mainīts norises laiks uz tradicionāli pieņemto brīvdienu formātu. No iepriekš ziņotā, «Rally Talsi» startēs sestdien, 18. maijā un noslēgsies svētdien, 19. maijā ar apbalvošanu pie Talsu kultūras nama.

Rallija provizoriskā programma paredz vairāk kā 100 kilometru garas sacensības, kuru laikā sportistiem būs jāveic 12 ātrumposmi – gan zināmi, gan jauni. Pēc gada pārtraukuma, rallija programmā atgriezīsies skatītājiem tik aizraujošais speciālais pilsētas ātrumposms, kura maršruts šogad vedīs arī gar Talsu ezeru.

Īpaši piesātināta tiek plānota rallija pirmā diena, kad skatītājiem klātienē būs iespējams redzēt visus sešus dienas ātrumposmus.

Šobrīd sākusies braucēju pieteikumu pieņemšana, kas turpināsies līdz 10. maijam. Vienlaicīgi ar dalībnieku pieteikumu pieņemšanas uzsākšanu, spēkā stājušies arī īpašie noteikumi par «Aizliegto teritoriju». Šajā teritorijā «Rally Talsi» dalībnieku uzturēšanās līdz pat rallija norises laikam ir pieļaujama, to iepriekš saskaņojot ar rallija rīkotāju biedrību «RA Motosport». Šī ir ierasta prakse rallija rīkošanā un nepieciešama, lai nodrošinātu pēc iespējas līdzvērtīgākus sportiskos apstākļus kā vietējiem, tā ārvalstu sportistiem.

«Ziema vēl nav atkāpusies, taču birojā jau jūtams pavasaris,» gatavošanos Rally Talsi komentē tā rīkotājs Raimonds Strokšs. «Prieks, ka jau saņemti pirmie dalībnieku pieteikumi, kas ļauj domāt, ka Talsu rallijs ir gaidīts notikums autosporta kalendārā. Piedalīties rallijā esam aicinājuši vairākus N4 grupas čempionus, lai arī šogad cīņa par «Čempionu Kausu» būtu īpaši sīva. Gandarījums, ka pēc skatītāju lūguma izdevies mainīt rallija norises datumus un tas atgriezīsies tik ierastajā «sestdiena-svētdiena» formātā.»

«Šīs divas rallija dienas parāda Talsu novadu no cita skatupunkta, un sniedz iespēju Latvijas un kaimiņvalstu autosportistiem apliecināt savu varēšanu un profesionālo māku vienos no interesantākajiem, savdabīgākajiem un ātrākajiem ātrumposmiem Latvijā, kuri izceļas ar dažādu ceļu segumu. Šis sportiskais un azartiskais pasākums ir lielākais notikums mūspusē, kas atklāj vasaras tūrisma sezonu, liek sarosīties uzņēmējiem un novada ļaudīm, lai godam uzņemtu viesus no tuvākas un tālākas apkārtnes,» tuvojošos ralliju komentē Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane.

«Rally Talsi» būs ceturtais Latvijas Rallija čempionāta (LRČ) posms un pirmais, kas tiks aizvadīts ar riepām, kas nav aprīkotas ar sporta radzēm. LRČ kalendārs paredz, ka pēc Talsu rallija norises čempionāts dosies izbraukuma tūrē uz Lietuvu un Igauniju, lai Latvijā atgrieztos pašās vasaras beigās, kad augusta un septembra beigās notiks divi izšķirošie čempionāta posmi.