Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas laikā saņemti vairāki simti foto ar «Nila bedrēm»

Jau pirmās nedēļas laikā kopš jauniešu kustība «Vienoti Rīgai – Latvijai» izveidojusi mājas lapu «nilabedre.lv», to ir apmeklējuši gandrīz desmit tūkstoši interesentu. Savukārt no aktīvākajiem rīdziniekiem saņemtas elektroniskās vēstules ar vairākiem simtiem bedru fotogrāfijām un detalizētiem aprakstiem par Rīgas ielu šausminošo stāvokli.

Iedzīvotāji pauž atbalstu jauniešu kustības iniciatīvai vienlaikus norādot, ka Rīgas pašvaldības vadībai ir jāuzņemas pilna atbildība par katastrofāli slikto pilsētas ceļu un ielu stāvokli, kurš ir bīstams ne tikai autobraucējiem, bet arī riteņbraucējiem un gājējiem.

«Pirmkārt, paldies visiem, kas mūs aktīvi atbalsta un informē par Rīgas ielu patieso stāvokli, jo tikai šādi mēs varam viens otru brīdināt par bīstamajām bedrēm Rīgas ielās un izvairīties no tām. Otrkārt, gribu vērst jūsu uzmanību uz to, ka tuvojoties pavasarim bedres uz ielām kļūs sevišķi bīstamas, jo, izkūstot ledum, tās pārklāsies ar ūdeni un būs praktiski neredzamas. Tāpēc aicinu sabiedrību arī turpmāk mums sūtīt informāciju uz nilabedre@gmail.com, lai varam apkopot informāciju un laicīgi brīdināt iedzīvotājus par bīstamajām bedrēm,» stāsta kustības «Vienoti Rīgai – Latvijai» pārstāvis Edgars Bušmanis.

Portāla «nilabedre.lv» apmeklētāji, sūtot savas bildes un aktīvi komentējot situāciju uz galvaspilsētas ceļiem, vērsa rīdzinieku uzmanību uz viņuprāt bedrainākajām Rīgas vietām – Sporta, Ulbrokas, Kastrānes, Zalves ielas, kā arī Salu tiltu un namu iekšpagalmus Ķengaragā, Zolitūdē, Purvciemā un Pļavniekos.

Portāls «Apollo» jau ziņoja, ka jauniešu kustība ir sašutusi par situāciju uz Rīgas ielām un Rīgas domes saimnieku izteikumiem, ka patiesībā situācija uz valsts ceļiem ir apmierinoša.