Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Cīkstonis Lagodskis paliek soļa attālumā no Eiropas čempionāta bronzas

Latvijas brīvā stila cīkstonis Imants Lagodskis otrdien palika vienas uzvaras attālumā no Tbilisi notiekošā Eiropas čempionāta bronzas godalgas.

Svara kategorijā līdz 96 kilogramiem Lagodskis savā pirmajā cīņā piekāpās Kamilam Skaskevičam no Polijas, tomēr Latvijas pārstāvja uzveicējs vēlāk tika līdz turnīra finālam, kas nozīmēja, ka Lagodskis varēja sacensties gandarījuma turnīrā par bronzas medaļu.

Vēlāk Lagodskis gandarījuma turnīra pusfinālā uzvarēja Grieķijas sportistu Miheilu Cikovani, iekļūstot turnīra finālā. Tomēr cīņā par bronzu viņš atzina Vladislava Bajcajeva no Krievijas pārākumu.

Jāizceļ, ka Bajcajevs pirms diviem gadiem kļuva par Eiropas vicečempionu.

Lagodskis tādējādi dalību Eiropas čempionātā noslēdza ar izcīnītu dalītu piekto vietu.

Latviju Eiropas čempionātā pārstāvēs arī brīvā stila cīkstoņi Armands Zvirbulis (svara kategorijā līdz 84 kilogramiem), Karalīna Tjapko (līdz 51 kilogramam), Anastasija Grigorjeva (līdz 63 kilogramiem) un Kristīne Odriņa-Urbova (līdz 67 kilogramiem), kā arī grieķu-romiešu stila cīkstoņi Kristaps Kalnakārklis (līdz 66 kilogramiem) un Gļebs Silovs (līdz 74 kilogramiem).

Eiropas čempionāts cīņās Tbilisi ilgs līdz svētdienai.