Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Vienotība» prasīs RD skaidrojumu par 16.marta provokācijām

Partijas «Vienotība» Rīgas domes (RD) frakcijas deputāti trešdien  iztaujās Rīgas pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču par Rīgas domes rīcību un argumentiem, pieņemot lēmumu par vairāku 16.marta pasākumu saskaņošanu pie Brīvības pieminekļa.

Kā portāls «Apollo» uzzināja partijā, deputāti grib noskaidrot, kāpēc tika pieļauta divu savstarpēji naidīgu grupu pasākumu vienlaicīga rīkošana pie Brīvības pieminekļa, neskatoties uz iepriekš saņemtajiem Drošības policijas brīdinājumiem.

Tāpat «Vienotība» uzskata, ka dome nav pienācīgi izvērtējusi visus riskus, lai novērstu iespējamās provokācijas. Par to liecina dotā atļauja izmantot skaļruņus, apzinoties, ka tas var izraisīt konfliktsituācijas.

«Vienotībai» nav pieņemams, ka Rīgas domes amatpersonas šobrīd atsaucas tikai uz normatīvajiem aktiem, tā vietā, lai vēl pirms 16. marta rīkotos proaktīvi un likuma ietvaros atrastu visām pusēm apmierinošu risinājumu.