Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Meita», kas pēc 31 gada sazinājās ar «savu ģimeni», izsprūk cauri sveikā

Britu ģimene, kurai pēc 31 gada «uzradās pazudusī» meita, sašutusi par to, ka viltvārdei nav piespriests cietumsods.

Jau ziņots, ka kādai ģimenei nācies piedzīvot viltu cerības un nepatīkamus mirkļus, kas pēc 31 gada uzradās sieviete, kas sacīja ir viņu pazudusī meita Katrīsa Lī.

Ārvalstu mediji ziņo, ka Katrīsa Lī pazuda lielveikala apmeklējuma laikā, kad ģimene dzīvoja Vācijā. 1981.gadā meitenīte bija divus gadus veca. Tobrīd viņa bija kopā ar savu māti.

31 gadu pēc pazušanas ar ģimeni sazinās «viņu meita»

Visi centieni atrast meitenīti nevainagojās panākumiem.

Donna Vraita tiesā atzinusi, ka mocījusi ģimeni, apgalvojot, ka ir viņu pazudusī meita.

Lai arī ģimene, kas veica DNS, lai pārbaudītu sievietes apgalvojumus, vēlējās, lai viltvārdei piespriestu cietumsodu, tiesa tomēr lēma sievieti «aiz restēm» nesūtīt, tā vietā piespriežot nosacītu cietumsodu, nosakot aizliegumu tuvoties ģimenei, kā arī izmaksāt cietušajai meitenītes māsai un mātei kompensāciju.

Kā ziņots, pēc 31 gada pēkšņi uzradās kāda sieviete, kas sociālajā tīklā «Facebook» 59 gadus vecajai mātei Šāronai un 38 gadus vecajai māsai Natašai paziņoja, ka ir pazudusī meitenīte.

Ģimene vērsās policijā, taču DNS analīzes atklāja, ka sieviete melo.

Arī pēc tam sieviete nelika ģimeni mierā, sūtīja aizvainojošas vēstules un apvainoja meitenes māti par to, ka viņa pazaudēja savu meitu.

Tikmēr ģimene uzskata, ka viņu īstā meita joprojām ir dzīva.