Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izvarošanas Indijā: Britu tūriste pastāsta par pārdzīvoto, bēgot no varmākām

Britu tūriste, kura izlēca pa logu, bēgot no izvarotāja Indijā, saukusi pēc palīdzības vairāk nekā stundas garumā.

32 gadus vecā londoniete guva ievainojumus, galu galā izlecot pa otrā stāva logu.

Sieviete policistiem pastāstīja, ka Āgras viesnīcas menedžeris plkst.3.45 no rīta pieklauvējis pie sievietes durvīm, sakot, ka vēlas viņu nomazgāt un veikt masāžu.

Sieviete pastāstīja, ka viņa noraidīja vīrieša piedāvājumu un izlika viņu aiz durvīm. Cietusī likumsargiem norādījusi, ka vīrietis bijis uzstājīgs.

Vīrietis pie sievietes durvīm uzkavējies vairāk nekā stundu, mēģinot atrast durvju atslēgas.

«Es kliedzu, lai viņš izbeidz vajāt mani, teicu, ka vēlos, lai viņš iet. Es biju pārāk nobijusies, lai ietu ārā no istabas, jo viņš bija ārpusē. Es spēru pa durvīm un saucu pēc palīdzības, bet neviens nenāca,» pastāstīja sieviete.

Vīrietis otrdien arestēts.

Pēc incidenta sieviete atgriezīsies Lielbritānijā, bet diviem vīriešiem būs jāstājas tiesas priekšā.

Policijā skaidro, ka aizturētais tobrīd bijis piedzēries.

Tikmēr viņš pats noliedz savu vainu, norādot, ka sieviete iepriekš bija lūgusi, lai viņu pamodina plkst.4 no rīta, lai ar rikšu dotos uz vilciena staciju.

Līdz ar uzmācīgo vīrieti aizturēts arī viesnīcas apsargs, kurš, pēc sievietes teiktā, arī mēģināja ielauzties sievietes istabiņā.

Sieviete saukusi pēc palīdzības, līdz galu galā izmisumā izlēkusi pa logu. Nonākot uz ielas, sieviete sauca pēc palīdzības, bet neviens neapstājās, līdz viņai izdevās «izlūgties» kādam autorikšas vadītājam nogādāt viņu policijas iecirknī.

Ja tiks atzīta viņu vaina, abiem draud līdz septiņu gadu cietumsods.

Šis incidents noticis vien dažas dienas pēc tam, kad ar jaunu spēku pasaules uzmanības lokā nonāca notiekošais Indijā, jo kādam pārim no Šveices, kas ar velosipēdiem apceļoja Indiju, uzbruka izvarotāju banda.

Indijā izvarotāju banda sestdienas naktī nežēlīgi izvaroja kādu 39 gadus vecu tūristi no Šveices, bet viņas vīru smagi piekāva.

Nežēlīgais noziegums noticis sievietes vīra acu priekšā, bet pēc tā vīrietis arī piekauts, sitot ar rungām.

Uzbrukums tūristiem notika Indijas vidienē, kādā ciematā Datias pilsētas tuvumā.

Pēc notikušā banda savākusi tūristu mantas un aizbēgusi.

Cietusī sieviete nogādāta slimnīcā.

Jāatgādina, ka nesen plašu rezonansi izraisīja gadījums, kad Deli pagājušā gada nogalē piecu vīriešu banda izvaroja 23 gadus vecu sievieti.