Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas horoskops: 21. marts; Atbrīvojam pandu

Pēc lasītāju lūguma atbrīvojam «Dienas horoskopa pandu».

AUNS Tieksies īstenot savas profesionālās ambīcijas. Nav izslēgts, ka vēlme pakāpties pa karjeras kāpnēm, mudinās tevi apmeklēt kādu kursus, seminārus. Vakarā vēlēsies pabūt divatā ar otro pusīti.

VĒRSIS Būsi nopietns un lietišķs. Nav izslēgts, ka tu kārtosi vērienīgāku darījumu, kurš dos tev labas iespējas uzlabot finansiālo situāciju. Pārlieku nepārslogo sevi, rodi mirkli arī atpūtai!

DVĪŅI Ja radīsies kādas nesaskaņas ar kolēģiem vai sadarbības partneriem, risināsi tās ar diplomātijas palīdzību. Labi padosies ar reklāmu un dažādām prezentācijām saistītais.

VĒZIS Neļauj sevi pierunāt iesaistīties apšaubāmos darījumos. Ja kārto lietas, kas saistītas ar svešiem finanšu līdzekļiem, nepārkāp godīguma un morāles principus. Atturies apspriest ar kolēģiem savu privāto dzīvi.

LAUVA Labi padosies darba organizēšana, ar mārketingu saistītais. Iespējams, tev piedāvās iesaistīties perspektīvā projektā un tu bez liekām pārdomām piekritīsi.

JAUNAVA Tevī modīsies pētnieka gars. Vēlēsies izprast lietas būtību, cēloņus, pirms ķerties pie praktiskiem darbiem. Labi orientēsies cilvēkos, varēsi paļauties uz savu priekšnojautu.

SVARI Noskaņojies uz nopietnu darbu. Neļauj aizmāršībai ietekmēt tavus darba rezultātus. Lēmumos balsties uz loģiku un tālredzību, nevis mirkļa labumu. Velti laiku savai ģimenei.

SKORPIONS Ieklausies pieredzējušāku kolēģu teiktajā. Nopietnos jautājumos, noskaidro visus lietas apstākļus, pirms izsaki savu viedokli, tā izvairīsies no liekiem pārpratumiem.

STRĒLNIEKS Aktualizēsies ar privāto dzīvi saistīti jautājumi. Nav izslēgts, ka nolemsi paņemt brīvdienu un nodoties attiecību jautājumu kārtošanai. Pret ģimenes locekļiem būsi atsaucīgs un pretimnākošs.

MEŽĀZIS Neļauj apkārtējo izteiktajām dzēlībām aizskart tavu pašlepnumu. Ņem vērā tikai objektīvu un saprotamu kritiku. Vakarpusē tevi var pārņemt filozofiskas pārdomas.

ŪDENSVĪRS Labais noskaņojums un dzīvesprieks padarīs attiecības ar apkārtējiem daudz pilnvērtīgākas. Iespējams, veidosies jaunas draudzīgas vai romantiskas attiecības.

ZIVIS Nekļūsti paviršs, strādājot ar grāmatvedības dokumentiem. Vairāk uzmanības velti formalitātēm. Pārrunās ar priekšniecību esi lietišķs. Objektīvāk novērtē savas šā brīža reālās iespējas.