Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas horoskops: 22. marts

Dienas horoskops: 22. marts

AUNS Būsi iegrimis pārdomās par savu nākotni. Nav izslēgts, ka tev būs vairākas iespējas, taču nebūsi pārliecināts par savu izvēli, tāpēc meklēsi kāda neitrāla cilvēka viedokli.

VĒRSIS Meklēsi iespēju uzlabot savu materiālo stāvokli. Iespējams, taupības nolūkos atteiksies no kāda izklaides brauciena. Šodien labi sapratīsies ar savām atvasītēm.

DVĪŅI Ja veic pārrunas ar priekšniecību, labāk dari to dienas pirmajā pusē. Neesi pārāk tiešs savus izteikumos, centies vairāk iziet uz kompromisiem un diplomātiju.

VĒZIS Iespējams, dosies kādā ceļojumā vai komandējumā. Tieksies gūt jaunus iespaidus, iepazīties ar citu tautu kultūrām. Kāds no ģimenes locekļiem vēlēsies saņemt tavu morālo atbalstu.

LAUVA Darba lietās iespējams valdīs neliels haoss, taču, tas tevi pārāk nesatrauks, jo labi apzināsies, ko vēlies sasniegt. Tiekoties ar jauniem sadarbības partneriem, neesi tik steidzīgs un nepacietīgs.

JAUNAVA Būsi praktisks un mērķtiecīgs. Laba diena, lai pievērstos saimnieciskajiem darbiem, dažāda veida remontdarbiem un tehnisku problēmu risināšanai.

SVARI Mainīgas garastāvoklis var būt par cēloni nesaskaņām ar apkārtējiem. Centies vairāk uztvert visu ar vēsu prātu un neļaut vaļu pārliekām emocijām.

SKORPIONS Vēlēsies izkratīt sirdi, kāpēc meklēsi kontaktu ar kādu uzticamu un labi zināmu personu. Nesteidzies ar kardinālu lēmumu pieņemšanu, labāk nedaudz nogaidi!

STRĒLNIEKS Nevēlēsies pievērsties pelēkajām ikdienas aktivitātēm, daudz labāk pie sirds ies radošas lietas. Iespējams, kāds no zīmes pārtāvjiem pievērsīsies sava mājokļa labiekārtošanai.

MEŽĀZIS Vēlme pierādīt savu taisnību var būt spēcīgāka par spēju mierīgā ceļā risināt sarunas. Nav vēlams veikt kardinālas pārmaiņas, jo tās var būt balstītas uz kļūmīgiem secinājumiem.

ŪDENSVĪRS Labs laiks, lai pabeigtu iesākto, tiktu galā ar atskaitēm, dažādiem aprēķiniem. Vairosies tava autoritāte darba kolēģu vidū. Izmanto šo laiku, lai paplašinātu savu paziņu loku.

ZIVIS Tieksies pēc harmonijas ar apkārtējo vidi. Prasme pielāgoties un spēja iejusties citu cilvēku ādā, palīdzēs ne tikai veidot labas attiecības ar līdzcilvēkiem, bet arī rast atbildes uz interesējošiem jautājumiem.