Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas horoskops: 25. marts

Dienas horoskops: 25. marts

AUNS Būsi līdzjūtīgs un atsaucīgs, ja manīsi, ka tev labi zināmam cilvēkam neiet, piedāvāsi viņam savu palīdzību. Labs laiks, lai uzlabotu attiecības ar radiniekiem.

VĒRSIS Iespējamas nozīmīgas tikšanās. Ja dodies tālākā ceļā, pārliecinies vai tev līdzi ir visi nepieciešamie dokumenti. Labs laiks tiem, kas darbojas psiholoģijas un pedagoģijas lauciņā.

DVĪŅI Nezaudē cerību pat tad, ja šķiet, ka plānotais nekādi nav realizējams. Iespējams, tas vienkārši būs vājuma brīdis un viss patiesībā nebūs tik bezcerīgi kā tev sākumā liksies.

VĒZIS Padosies ar žurnālistiku un reklāmu saistīti projekti. Nevajadzētu nodarboties ar tehniskām lietām, jo šajā ziņā iespējami dažādi sarežģījumi. Nelieto uzturā treknus un asus ēdienus.

LAUVA Būsi gandarīts, ja nesen iegūtās zināšanas varēsi izmantot savā profesionālajā darbībā. Lielāku vērību pievērs attiecībām ar otro pusīti, ieklausies viņas teiktajā, izdari attiecīgus secinājumus.

JAUNAVA Realizēsies kāds šķietami sarežģīts projekts. Tu gūsi ļoti labu un vērtīgu pieredzi, kas tev palīdzēs arī turpmākajās gaitās. Attiecībās ar otro pusīti centies būt nedaudz iejūtīgāks.

SVARI Rūpēsies par kādu attālāku radinieku. Nav izslēgts, ka piedāvāsi padzīvot viņam pie sevis un sniegsi ne tikai materiālu, bet arī morālu atbalstu. Darba lietās īpašas izmaiņas nav gaidāmas.

SKORPIONS Kaut arī tu vari nesaņemt cerēto atbalstu savām idejām, tomēr paliksi tām uzticīgs un turpināsi iesākto. Nav izslēgts, ka tieši neatlaidība šoreiz ļaus īstenot iecerēto!

STRĒLNIEKS Neļauj šaubām un nedrošības sajūtai atturēt tevi no iesaistīšanās kādā perspektīvā projektā. Tavs ieguldītais darbs dos vairāk ilgtermiņa, nevis tūlītēju labumu.

MEŽĀZIS Būsi nedaudz nobažījies par savu nākotni. Notikumi profesionālajā sfērā var likt apsvērt iespēju meklēt citu amatu. Esi pretimnākošāks pret visa veida jauninājumiem.

ŪDENSVĪRS Vēlama neliela fiziska aktivitāte, it sevišķi, ja tev ir sēdošs darbs. Esi uzmanīgāks, risinot ar nekustamo īpašumu un apdrošināšanu saistītus jautājumus.

ZIVIS Pievērsīsies sev. Iespējams, mainīsi savu imidžu vai arī nolemsi veikt eksperimentus ar mitekļa interjeru. Nav pārāk labs laiks, lai dotos tālos ceļojumos, komandējumos.