Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas horoskops: 26. marts

Dienas horoskops: 26. marts

AUNS Neviļus būsi iekarojis kādas personas simpātijas, kura nu meklēs iespējas tuvāk iepazīties ar tevi. Labs laiks tiem, kuri baudu brīva cilvēka statusu. Esi piesardzīgāks pie auto stūres.

VĒRSIS Pierādīsi sevi darba jomā. Iespējams, gūsi priekšniecības atzinību. Nav izslēgts, ka būsi nolēmis, par labi padarīto darbu, sevi nedaudz palutināt, īstenojot kādu iegribu.

DVĪŅI Būsi iegrimis darbos un par mājās došanos gribēsi dzirdēt tikai tad, kad visu būsi pabeidzis. Jāsaka, ka laulātajam var būt nelielas pretenzijas pret tavu aizņemtību.

VĒZIS Nerunā par jomām, kurās neorientējies, citādi vari iemantot nelāgu slavu. Galvā var iešauties pēkšņas idejas. Ir vērts tās piefiksēt, lai vēlāk varētu iecerēto īstenot dzīvē.

LAUVA Tevi neapmierinās ikdienišķi prieki, meklēsi ko jaunu un nebijušu. Zvaigznes iesaka atturēties no dienesta romāniem, jo tiem var būt neprognozējamas un tālejošas sekas.

JAUNAVA Uzlabosies tava oma un līdz ar to arī attiecības ar apkārtējiem. Labs laiks, lai paplašinātu savu paziņu, sadarbības partneru loku, veidotu kontaktus ar ārzemēm.

SVARI Ja esi ko iesācis, nesāc šaubīties un neatstāj darbus pusdarītus! Labi sapratīsies ar gados jaunākiem cilvēkiem. Iespējams, tev nepieciešams biežāk uzturēties sabiedrībā.

SKORPIONS Meklēsi cilvēkus, kuriem paust savas idejas. Aktualizēsies ar sabiedriskajām attiecībām saistīti jautājumi. Nav izslēgts, ka pieņemsi lēmumu doties kādā pieredzes apmaiņas braucienā.

STRĒLNIEKS Kāds no senajiem sadarbības partneriem var palīdzēt tev uzlabot finansiālo stāvokli. Taču ar iegūto naudu esi taupīgāks, neiztērē to uzreiz. Vakaru velti ģimenes vajadzībām.

MEŽĀZIS Prāts nebūt nenesīsies uz strādāšanu, lai gan veicamo pienākumu būs daudz. Ja nāksies darīt darbu, kas tev neiet pie sirds, vari kļūt nervozs. Vakars piemērots relaksējošām, nomierinošām procedūrām.

ŪDENSVĪRS Garastāvoklis un attieksme pret apkārtējiem būs atkarīga no panākumiem profesionālajā sfērā. Ja gūsi cerēto, būsi smaidīgs kā saulīte, taču, ja būsi pievīlis savas cerības, vari kļūt ass un dzēlīgs.

ZIVIS Var nākties pievērsties ar senlaicīgām lietām, antikvariātu saistītu jautājumu risināšanai. Iespējams, pētīsi senču dzīves notikumus. Vakarā otrā pusīte var sagādāt patīkamu pārsteigumu.