Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas horoskops: 29. marts

Dienas horoskops: 29. marts

AUNS Vairāk koncentrējis uz lietu cēloni, nevis analizē sekas. Centies skatīt visu plašākā mērogā un rast likumsakarības starp notiekošo. Attiecībās ar atvasītēm esi pacietīgāks.

VĒRSIS Būsi visai noslēgts. Apkārtējiem tava noslēpumainā rīcība var izraisīt dažādus jautājumus. Nekļūsti neiecietīgs, ar laipnību un diplomātiju panāksi daudz vairāk.

DVĪŅI Pat, ja nonāksi sarežģītā situācijā, liekot lietā savu apķērīgumu un oriģinalitāti, veiksmīgi no tās izkulsies. Krasi iebildīsi pret visiem ierobežojumiem un savas brīvības apspiešanu.

VĒZIS Labi padosies rutīnas darbs. Augstā atbildības sajūta un mērķtiecīgums ļaus sasniegt jaunas virsotnes, pierādīt sevi. Rūpes var sagādāt kāds no tuviniekiem.

LAUVA Atturies no pārsteidzīgu secinājumu publiskošanas. Runā par lietām, kuras patiesi pārzini. Datortehnika var sagādāt zināmus kavēkļus, sarežģījumus. Vakarpusē atturies no alkohola lietošanas.

JAUNAVA Vēlme paplašināt savas zināšanas ne tikai no mājinieku, bet arī no darba devēju puses tiks pozitīvi novērtēta. Tu aizrautīgi meklēsi veidus kā uzlabot savu finansiālo stāvokli.

SVARI Būsi neraksturīgi apdomīgs un nosvērts. Pratīsi pareizi izvērtēt prioritātes un pieņemt attiecīgu lēmumu. Daži var sajust interesi par psiholoģiju, atbildes uz jautājumiem meklēt no filozofiskā viedokļa.

SKORPIONS Juridisku jautājumu risināšanu labāk atliec uz citu dienu. Centies vairāk uzmanības pievērst attiecībām ar apkārtējiem, it sevišķi, ģimenes locekļiem. Iespējams, otrā pusīte vēlēsies no sirds izrunāties.

STRĒLNIEKS Darba lietām var traucēt kāds nesen bijis strīds ar laulāto, par kuru aizvien domāsi. Centies norobežot profesionālo un privāto kontekstu. Vakarpusē izrunā visus sasāpējušos jautājumus.

MEŽĀZIS Nesatraucies, ja nesanāk vienoties ar jauno sadarbības partneri uzreiz. Esi pacietīgāks, liec lietā argumentus un reālus faktus, mazāk paļaujies uz pieņēmumiem!

ŪDENSVĪRS Vairāk rūpējies par savu veselību. Pievērs uzmanību uzturam, visticamāk, ka ēdienkartē ir šis tas mainās un uzlabojams. Vakaru velti mierīgai atpūtai mājas atmosfērā.

ZIVIS Laba diena tiem, kas saistīti ar dizainu, noformēšanu. Ja apstākļi ļaus pilnīgā izpaust savas spējas, pierādīt sevi, burtiski starosi aiz laimes. Būsi labs paraugs saviem darba kolēģiem.