Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas horoskops: 30. marts

Dienas horoskops: 30. marts

AUNS Iespējams, saņemsi ziņas no ārzemēm vai uzņemsi viesus no tālienes. Būsi gādīgs un viesmīlīgs namatēvs, kas visiem radīs patīkamu un atmiņā paliekošu iespaidu.

VĒRSIS Dīki gulšņāt pa dīvānu tu nevēlēsies, bet gan būsi noskaņots veikt saimnieciskus darbus, pievērsties atvasīšu audzināšanai. Vakars paies, plānojot nākamās nedēļas darbus.

DVĪŅI Gribēsi piedzīvot asākas izjūtas, kādēļ arī piekritīsi kādam avantūristiskam pasākumam. Atvasītēm var būt sakrājušies pāris neatbildēti jautājumi, centies veltīt laiku arī viņām.

VĒZIS Neesi pārlieku kritisks pret apkārtējiem, pretējā gadījumā vari saņemt pārmetumus savā virzienā. Vēlamas pastaigas svaigā gaisā, kas palīdzētu noņemt spriedzi un atslābināt nervu sistēmu.

LAUVA Gribēsi pabūt klusā un ģimeniskā atmosfērā. Baudot mierīgu atpūtu, galvā var iešauties pāris vērtīgas domas. Attiecībās ar otro pusīti tieksies pēc harmonijas un saticības.

JAUNAVA Ļauj sev nedaudz atpūsties no lielās steigas un darbiem. Vari netraucēti izbaudīt kopīgu laiku ar savu otro pusīti, apmeklēt kino vai arī noskatīties kādu filmu mājas apstākļos.

SVARI Labs laiks, lai pabūtu kopā ar domubiedriem, apmainoties ar pieredzi, viedokļiem. Nav izslēgts, ka tiksi pēkšņi ielūgts uz kādām viesībām, kurās izcelsies ar savu dzīvesprieku un humora izjūtu.

SKORPIONS Nekrīti galējībās. Ja dodies uz veikalu, apdomājies, ko tev patiesi vajag un kas ir tikai tavas iegribas, lai vēlāk nav jāsūkstās par caurumu ģimenes budžetā. Mīlas jomā būsi kaislīgs un romantisks.

STRĒLNIEKS Nav izslēgts, kādas draudzīgas attiecības var pāraugt kaislīgā mīlestībā. Romantisko jūtu pārpilns, būsi priecīgs un atvērts pret apkārtējo pasauli. Piemērots brīdis radošajām iecerēm.

MEŽĀZIS Padosies gandrīz ikkatrs darbs, ko uzsāksi, vienīgais priekšnosacījums, lai tevi neviens nekomandē. Ja spēsi noteikt «parādes gaitu», būsi vienkārši laimīgs.

ŪDENSVĪRS Būsi gandarīts gan par saviem, gan arī par atvasīšu gūtajiem panākumiem, kas ļaus tev būt pacilātam un lepnam par tiem. Iespējams, šo dienu pavadīsi kuplākā radinieku lokā.

ZIVIS Nav izslēgti sarežģījumi laulības dzīvē. Ja tevi neapmierina zināmā rutīna, kas iestājusies jūsu starpā, meklē veidus, kā dažādot attiecības. Ir vērts padomāt par kopīgu pievēršanos jaunam hobijam.