Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Auto virsbūvju remontētāji izvērtējuši labākās apdrošināšanas sabiedrības

Auto virsbūvju remontētāji no apdrošinātājiem visaugstāk vērtē «If P&C Insurance», «Gjensidige» un «Swedbank P&C Insurance», liecina Auto asociācijas veiktā auto virsbūvju remonta uzņēmumu aptauja.

Auto asociācija virsbūvju remonta uzņēmumu sertifikācijas ietvaros ir veikusi apdrošināšanas sabiedrību darbības novērtēšanu, aptaujājot autorizēto un neatkarīgo virsbūvju remonta uzņēmumu īpašniekus un vadošos darbiniekus, kuru darbs ikdienā ir tieši saistīts ar apdrošināšanas sabiedrībām un kuri nodrošina apdrošināšanas sabiedrību klientu transportlīdzekļu remontu.

Aptaujā tika vērtētas 12 Latvijas apdrošināšanas sabiedrības, kas darbojas obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas (OCTA) sistēmā.

«Visbiežāk apdrošināšanas sabiedrības tiek vērtētas no to klientu - polišu pircēju un atlīdzību saņēmēju - puses. Šoreiz aptaujas mērķis bija noskaidrot apdrošināšanas sabiedrību atbildību par savu klientu īpašumu - transportlīdzekļiem, kuri cietuši ceļu satiksmes negadījumos, kā arī to, cik lielu nozīmi apdrošinātāji pievērš virsbūvju remonta uzņēmumu darbu un izmantoto rezerves daļu kvalitātei,» norāda Auto asociācijas viceprezidents Ingus Rūtiņš .

«Ne mazāk svarīgi faktori izvēloties Top3 apdrošinātājus bija to klientiem sniegtās iespējas izvēlēties virsbūvju remonta uzņēmumu, kurš savukārt var patstāvīgi izvēlēties rezerves daļu piegādātājus, jaunu rezerves daļu izmantošanai remontos, remonta darbu veikšanai un detaļu nomaiņai atbilstoši auto ražotāja tehnoloģijām un citus rādītājus,» skaidro Rūtiņš.

Aptauja veikta no 1.marta līdz 8.martam, un tajā piedalījās 54 jeb aptuveni 35% no kopējā apdrošināšanas sabiedrību aktīvāko sadarbības partneru - virsbūvju remonta uzņēmumu - skaita Latvijā.