Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Taksometra šoferis uzbrūk klientei; policija meklē cietušos

Otrdien policisti aizturējuši kādu taksometra vadītāju, kurš, pielietojot vardarbību, aplaupīja savu pasažieri.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Ance Rozīte informē, ka šā gada 3.februārī, Vecrīgā ap plkst.1 naktī, kāda sieviete izsauca taksometru. Taksometra vadītājs atbrauca pēc sievietes, un aizveda viņu līdz Lilijas ielai, kur, kā cietusī norāda, taksometra vadītājs pēkšņi apstājies un teicis, ka nekur vairāk viņu nevedīs.

Vadītājs aizslēdza pārējās taksometra durvis, taču pats izkāpa no automašīnas un aizgāja pie sievietes. Tad viņš sāka vilkt sievieti ārā no mašīnas un, sievietei pretojoties, viņš viņai vairakkārt iesita pa seju un nolaupīja viņai piederošās mantas.

Policijā informē, ka taksometra vadītājs norāva cietušajai ķēdīti, izrāva no ausīm zelta auskarus, kā arī nolaupīja naudu un mobilo telefonu, pēc tam aizbrauca, pametot cietušo vienu.

Sieviete par notikušo ziņoja policijai, taču paskaidroja, ka bijusi šoka stāvoklī tādēļ ne taksometra vadītāja, ne mašīnas pazīmes neatceras.

Veicot meklēšanas pasākumus, sākotnēji izdevās noskaidrot uzņēmumu, kurā vīrietis strādā par taksometra vadītāju, taču vēlāk, turpinot izmeklēšanu, policisti noskaidroja arī paša vīrieša personību.

Otrdien aizdomās turamais tika aizturēts. Aizturētai, dzimis 1965.gadā un iepriekš, nav bijis saukts pie kriminālatbildības. Ir veikta nopratināšana, un sieviete ir atpazinusi vīrieti kā savu pāridarītāju.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

«Policijai ir pamatotas aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt veicis vēl kādu noziegumu, tādēļ ikvienu, kas atpazīst attēlā redzamo vīrieti, lūdzam atsaukties, zvanot uz tālruņu numuriem: 67070802 vai 110.Ikvienu, kas atpazīst attēlā redzamo vīrieti, lūdzam atsaukties, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086200, 67086215 vai 110,» norāda Rozīte.